30.07.2020 10:15

Corey Taylor i przyjaciele - wokalista nagrał klip, w którym wystąpiły gwiazdy metalu

Ronnie Radke, Lars Ulrich, Rob Halford, Marilyn Manson, Nergal, dziewczyny z Babymetal - to zaledwie kilka osób, które gościnnie wystąpiło w nowym klipie Coreya Taylora.

Corey Taylor i przyjaciele - wokalista nagrał klip, w którym wystąpiły gwiazdy metalu
foto: shutterstock.com

Corey Taylor musi zostać powstrzymany - tak głosi najnowszy singiel lidera Slipknota, w którym oprócz niego usłyszymy również raperów Tech N9ne'a oraz Kida Bookiego. Sam singiel zapowiada nowy solowy album Taylora, zatytułowany po prostu "CMFT", co jest oczywiście skrótem od Corey "Motherfuckin'" Taylor. I jeśli uważacie, że to trochę zbyt jaskrawy tytuł, to poczekajcie aż posłuchacie singla.

Corey Taylor zapowiada solowy album CMFT

Krążek jest bowiem promowany singlem "CMFT Must Be Stopped", który jest równie "przaśny" jak sam tytuł albumu. Oceńcie sami, ale naszym zdaniem jego twórczość ze Slipknotem i Stone Sour jest zdecydowanie lepsza od tego:

Behemoth
Behemoth
Przeczytaj także Nergal i Till Lindemann jako kobiety? Lider Behemotha udostępnił ciekawe zdjęcia

Niewątpliwie w zrealizowaniu swojego marzenia pomogli mu znajomi ze świata rocka i metalu - w klipie pojawili się gościnnie: Nergal, Rob Halford, Ronnie Radke, Lars Ulrich, Scott Ian, Ben Bruce, Marilyn Manson, Chris Jericho, Lzzy Hale, Randy Blythe, Nikki Sixx, chłopaki ze Steel Panther, czy dziewczyny z Babymetal. Obsada robi wrażenie.

Jednocześnie Taylor udostępnił również drugi singiel zatytułowany "Black Eyes Blue", który brzmi nieco jakby został wyciągnięty z repertuaru Stone Sour:

Corey Taylor wyjawił również, że album "CMFT" trafi do sprzedaży 2 października 2020 roku.

Corey Taylor ze Slipknota
Corey Taylor ze Slipknota
Przeczytaj także O tym marzył Corey Taylor. Posłuchaj mashupu Slipknota z Eminemem
Tagi: Rock News Corey Taylor