Corey Taylor jako 9-letni uroczy dzieciak. Wokalista pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Joanna Chojnacka
06.11.2018 12:44
Corey Taylor jako 9-letni uroczy dzieciak. Wokalista pokazał zdjęcie z dzieciństwa Fot. arena / Sipa USA / East News

Corey Taylor ze Slipknota wstawił zdjęcie z dzieciństwa na swojego Instagrama. Chłopiec na fotografii ma 9 lat i w ogóle nie przypomina muzyka, którego znacie.

Zanim Corey Taylor zaczął sprzedawać miliony płyt i trafił na listę najlepszych wokalistów metalowych wszech czasów był zwykłym, ale jakże uroczym dzieciakiem. Muzyk podzielił się z fanami zdjęciem, na którym ma na głowie modną wówczas fryzurę „na grzybka” i kolorowy, wzorzysty sweter.

Corey Taylor pokazał, jak wyglądał w dzieciństwie

Corey opublikował zdjęcie, na którym ma zaledwie 9 lat na swoim Instagramie. Dołączył do niego żartobliwy wpis:

Wszyscy o tym pomyśleliście, ale ja powiem to głośno. W 82. roku rządziłem.

Jak widzimy na zdjęciu, już mały Taylor wiedział, czym chce się zajmować, gdy dorośnie. Z groźną miną wcześnie zaczął chwytać za gitarę. Co prawda plastikową, ale od czegoś przecież trzeba było zacząć.

Synowie Coreya Taylora i Clowna grają Slipknota

W ślady swoich ojców poszli młodzi synowie Taylora i Clowna ze Slipknota. Griffin Taylor podobnie jak tata, świetnie radzi sobie na wokalu. Z kolei Simon Crahan siedzi za garami. Chłopaki założyli zespół metalowy, który ma w swoim repertuarze dwa covery ojców - "The Devil In I" i "Dead Memories" Slipknota.

Slipknot w Polsce na Mystic Festival 2019

Slipknot z Corey'em Taylorem wystąpi w Polsce już w 2019 roku na Mystic Festivalu. Impreza odbędzie się 25-26 czerwca 2019 roku w Krakowie. Poza Slipknotem na koncertach w TAURON Arenie Kraków zobaczymy też Kinga Diamonda, Testament oraz Amon Amarth. Wejściówki na wydarzenie możecie nabyć na stronie mysticfestival.pl.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.