06.11.2018 12:44

Corey Taylor jako 9-letni uroczy dzieciak. Wokalista pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Corey Taylor ze Slipknota wstawił zdjęcie z dzieciństwa na swojego Instagrama. Chłopiec na fotografii ma 9 lat i w ogóle nie przypomina muzyka, którego znacie.

Corey Taylor - Slipknot
foto: Fotoarena / Sipa USA / East News

Zanim Corey Taylor zaczął sprzedawać miliony płyt i trafił na listę najlepszych wokalistów metalowych wszech czasów był zwykłym, ale jakże uroczym dzieciakiem. Muzyk podzielił się z fanami zdjęciem, na którym ma na głowie modną wówczas fryzurę „na grzybka” i kolorowy, wzorzysty sweter.

Corey Taylor pokazał, jak wyglądał w dzieciństwie

Corey opublikował zdjęcie, na którym ma zaledwie 9 lat na swoim Instagramie. Dołączył do niego żartobliwy wpis:

"

Wszyscy o tym pomyśleliście, ale ja powiem to głośno. W 82. roku rządziłem. "

Jak widzimy na zdjęciu, już mały Taylor wiedział, czym chce się zajmować, gdy dorośnie. Z groźną miną wcześnie zaczął chwytać za gitarę. Co prawda plastikową, ale od czegoś przecież trzeba było zacząć.

Synowie Coreya Taylora i Clowna grają Slipknota

W ślady swoich ojców poszli młodzi synowie Taylora i Clowna ze Slipknota. Griffin Taylor podobnie jak tata, świetnie radzi sobie na wokalu. Z kolei Simon Crahan siedzi za garami. Chłopaki założyli zespół metalowy, który ma w swoim repertuarze dwa covery ojców - "The Devil In I" i "Dead Memories" Slipknota.

Slipknot w Polsce na Mystic Festival 2019

Slipknot z Corey'em Taylorem wystąpi w Polsce już w 2019 roku na Mystic Festivalu. Impreza odbędzie się 25-26 czerwca 2019 roku w Krakowie. Poza Slipknotem na koncertach w TAURON Arenie Kraków zobaczymy też Kinga Diamonda, Testament oraz Amon Amarth. Wejściówki na wydarzenie możecie nabyć na stronie mysticfestival.pl.

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Slipknot Corey Taylor