Corey Taylor ma wiadomość dla Kanye Westa

Robert Skowronski
08.07.2015 09:17
Corey Taylor ma wiadomość dla Kanye Westa Fot. kadr z wideo

Niesławny cover Queen w wykonaniu amerykańskiego rapera to nie jedyna zbrodnia, której dopuścił się on na festiwalu Glastonbury. Muzyk określił się tam, jako największa gwiazda rocka na świecie. Wokalista Slipknot i Stone Sour ma mu coś do powiedzenia w tej sprawie.

Kanye West na wspomnianym angielskim festiwalu wykonał „Bohemian Rhapsody”. Była to wersja, delikatnie mówiąc, nieudana, a będąc bliższym prawdy - kalecząca i mieszająca z błotem klasyczną kompozycję. Tym bardziej szokująca była megalomańska deklaracja artysty ze sceny, zwłaszcza, że po raz pierwszy takie zdanie o własnej osobie wygłosił już w 2013 roku. Wygląda na to, że upływ czasu nie zmienił jego przekonań. 

Prawdopodobnie niewiele osób, które mają choć blade pojęcie o muzyce rockowej, zgodzi się z opinią Westa. W tym gronie znalazł się Corey Taylor, który nagrał dla rapera dedykowane mu przesłanie:

Wiadomość wokalisty Slipknot jest bardzo czytelne:

Kanye, nie jesteś - NIE JESTEŚ - największą żyjącą gwiazdą rocka wszechczasów. Fakt, że przekazujesz to ludziom mówi bardzo dużo. Przypominasz mi gościa, który przechwala się na temat cipki. Oni nigdy nie dostają tyle ile mówią. Przestań. Przestań.

Już jakiś czas temu muzycy Steel Panther również nagrali film, w którym wygłosili swoje zdanie o Kanye. Jednak zrobili to w formie piosenki:

Ludzie nie przestają irytować Taylora. Wyraz tego dał w swojej książce „You're Making Me Hate You (...)”. Być może kolejna publikacja muzyka będzie w pełni poświęcona partnerowi Kim Kardashian? W końcu raper może jeszcze nieraz zajść Coreyowi za skórę, jeśli dalej będzie wygłaszał takie herezje. 

A Wy co byście chcieli przekazać Kanye Westowi?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.