09.01.2017 09:31

Corey Taylor marzy o powrocie oryginalnego składu Guns N' Roses

Marzy Wam się powrót Axla Rose'a nie tylko w towarzystwie Slasha i Duffa McKagana, lecz także Stevena Adlera i Izzy'ego Stradlina? Nie jesteście w tych marzeniach odosobnieni...

Corey Taylor marzy o powrocie oryginalnego składu Guns N' Roses
foto: kadr z wideo + materiały prasowe + Bóg Pejnta

W 2016 roku Guns N' Roses wrócił na dobre do gry, elektryzując cały muzyczny świat informacją o powrocie oryginalnego składu. Mimo że został on zrealizowany tylko częściowo, sam fakt pojednania Axla Rose'a ze Slashem postrzegany jest jako wiekopomne wydarzenie. W końcu wielu fanów grupy przez lata nie wierzyło, że taki obrót spraw kiedykolwiek nastąpi.

Tymczasem o ile w odrodzonym składzie twórców „Appetite for Destruction” znalazło się miejsce m.in. dla Richarda Fortusa czy Melissy Reese, tak już zabrakło go dla Izzy'ego Stradlina i Stevena Adlera. O ile ten pierwszy od czasu do czasu dołączał jeszcze na scenie do dawnych kolegów, tak sytuacja z ex-gitarzystą wydaje się być nieco bardziej skomplikowana...

Nie wiemy, czy uda się ją kiedykolwiek naprostować, ale raczej nie mamy na to co liczyć w najbliższej przyszłości, w tym w perspektywie zbliżającego się wielkimi krokami polskiego koncertu, który odbędzie się 20 czerwca 2017 roku na stadionie Energa Gdańsk. Jeśli jednak nie tracicie nadziei i wciąż trwacie w oczekiwaniu na reaktywację PEŁNEGO oryginalnego składu, wiedzcie przynajmniej, że nie jesteście sami.

W podobnym myśleniu wspiera Was nie byle kto, bo sam Corey Taylor. Wokalista Slipknota i Stone Sour umieścił na swoim oficjalnym profilu na Instagramie zdjęcie, które jednoznacznie zdradza jego poglądy w kwestii składu Guns N' Roses. Ten kubek mówi wszystko: amerykański zespół to Rose & Slash & Stradlin & McKagan & Adler.

Tymczasem oprócz picia z zaangażowanych kubków, muzyk pracuje wciąż nad nowym wydawnictwem Stone Sour. Perkusista grupy, Roy Mayorga, również za pośrednictwem Instagramu pochwalił się, że pomiędzy poszczególnymi sesjami lubi sobie poczytać. Wynika z tego zatem, że jakieś sesje nagraniowe faktycznie mają miejsce.

Z góry uprzedzamy: niestety nie wiemy, gdzie można kupić takie kubki.

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Corey Taylor Guns N Roses