Corey Taylor o Rock and Roll Hall of Fame: "To wysypisko śmieci, nie chcę mieć z nimi nic wspólnego"

01.06.2021 15:11
Corey Taylor o Rock and Roll Hall of Fame: "To wysypisko śmieci, nie chcę mieć z nimi nic wspólnego" Fot. Gonzales Photo/Terje Dokken/Photoshot/East News

Jak pewnie się już domyśliliście, Corey Taylor ze Slipknota i Stone Sour raczej nie jest fanem rockowej Galerii Sław. Wokalista stwierdził nawet, że odrzuciłby możliwość dołączenia do tej organizacji.

Corey Taylor mocno skrytykował Rock and Roll Hall of Fame

Powiedzieć, że ludziom nie podoba się fakt, że w tym roku do Rock and Roll Hall of Fame znowu nie dołączy Iron Maiden, to jak nie powiedzieć nic. Jednym z przeciwników takiej decyzji jest lider Slipknota i Stone Sour, Corey Taylor, który niedawno wypowiedział się na temat tego procederu.

Polecamy

Wokalista był gościem programu Lazer 103.3, gdzie powiedział, że nie tylko nie jest fanem Galerii Sław, ale także sam odrzuciłby nominację. Jak sam stwierdził:

Przede wszystkim nie obchodzi mnie Hall of Fame, bo uważam, że to sterta śmieci. Nie mają honoru dla niczego, oprócz muzyki popowej, a prawdziwych rockowych artystów nominują tylko wtedy, gdy wywrze się na nich presję. Znieważyli już tyle zespołów, wprowadzając zamiast nich innych artystów, że pewnie postąpiłbym jak Sex Pistols.

Artysta niedługo potem dodał:

Nie wiem, pewnie powiedziałbym coś w stylu: "Wasza galeria jest bzdurą. Mam w nosie, czy będę jej częścią, czy nie. Nie macie pojęcia, na czym polega 'duch rock n' rolla'. Możecie sobie wziąć tę nominację i wsadzić sobie sami-wiecie-gdzie". Takie mam zdanie na ten temat. Prawda jest taka, że pewnie nigdy nie będę nawet nominowany, a nawet jeśli, to mam to gdzieś.

Polecamy

Cóż, sami będziemy mogli się o tym przekonać już za kilka lat - Slipknot już za 4 lata będzie mógł być nominowany (25 lat po debiucie pierwszego albumu). Wówczas zobaczymy, czy Corey Taylor faktycznie będzie miał to w nosie, czy może jednak złagodnieje i przyjmie to wyróżnienie.

W tym roku do Rock and Roll Hall of Fame dołączą tacy artyści, jak: Foo Fighters, The Go-Go’s, Jay-Z, Carole King, Todd Rundgren oraz Tina Turner. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.