Corey Taylor: Na nowej płycie Slipknota pojawi się nasz najcięższy utwór

Aleksandra Degórska
19.10.2018 16:21
Corey Taylor: Na nowej płycie Slipknota pojawi się nasz najcięższy utwór Fot. shutterstock.com

Frontman Slipknota wyznał, że zapowiada się naprawdę ostry materiał!

Slipknot swój ostatni album „.5: The Gray Chapter” wydał w 2014. Trudno się zatem dziwić, że fani mocno interesują się, kiedy pojawi się na sklepowych półkach kolejny album. Clown w jednym z wywiadów przyznał, że grupa zgromadziła ponad 20 pomysłów, ale będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Slipknot nagra swój najcięższy utwór

Jaki będzie to album? Czy muzycy zamierzają wrócić do korzeni, a może eksperymentować? Corey Taylor nieco zdradził na temat nowych dźwięków i fani nie powinni chyba narzekać, bo zapowiada się naprawdę ciężki i szybki materiał:

Sposób w jaki myśleliśmy przy tym albumie wyglądał następująco: „.Co, gdyby kolesie, którzy nagrali „.Iowa” dojrzeli?”, „Co, gdyby dzieciaki odpowiedzialne za „.Iowa” po prostu dorosły?”. W taki sposób na to patrzymy, bo materiał jest ciężki, ale jest melodia, naprawdę świetna melancholijna melodia. Niektóre kawałki są bardzo ciężkie i niesamowicie ciężkie. Ku*wa to jest świetne.

Corey Taylor jest naprawdę mocno podekscytowany nowym materiałem:

Jesteśmy w momencie, gdy większość kapel zwalnia. Myślę, że na tej płycie napisaliśmy naszą najcięższą piosenkę - na pewno jedną z najcięższych. To będzie popieprzone. Ludzie będą robić w gacie, gdy to usłyszą.

Slipknot - kiedy nowa płyta?

Zespół planuje wejść do studia w 2019 roku i nowej płyty możemy się spodziewać latem 2019 roku.

Corey Taylor ostatnio był mocno zajęty w związku z działalnością Stone Sour. 30 czerwca 2017 ukazał się szósty studyjny album zespołu, „Hydrograd”, Krążek promują utwory „Song #3”, „Fabuless” i „Mercy”. Grupa Stone Sour zagrała w Polsce przed Marilynem Mansonem 13 czerwca 2018 roku w Warszawie.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.