06.08.2019 17:25

Corey Taylor opowiada o nowym członku Slipknota. To "Tortilla Man"

Od trzech miesięcy grupa Slipknot posiada nowego członka. Lider grupy opowiedział nieco więcej o tajemniczym muzyku znanym jako "Tortilla Man".

Slipknot
fot. Antyradio.pl/Romana Makówka

Grupa Slipknot w maju 2019 roku zaprezentowała singiel z najnowszej płyty. W teledysku do "Unsainted" pojawił sie najnowszy członek grupy, jednak od tego czasu nikt z zespołu nie zdradził jego tożsamości. Jedna z nielicznych informacji na temat muzyka to jego pieszczotliwa ksywa nadana przez kolegów - "Tortilla Man".

Slipknot: Kim jest nowy członek zespołu "Tortilla Man"?

W jednym z ostatnich wywiadów lider Slipknot, Corey Taylor musiał odpowiedzieć na kilka pytań związanych z nowym członkiem grupy. Zane Lowe z Apple Music spytał muzyka, co musi zrobić kandydat na członka formacji, żeby oficjalnie znaleźć się w zespole.

"

Najpierw musi założyć tortillę na twarz, a publika zgaduje, kim jest. Twarz Tortilli. On to robi świetnie. To wspaniały koleś. Przyniósł do naszej ekipy nową energię. Oglądanie go to świetna zabawa. "

Corey Taylor o serwisach streamingowych
Corey Taylor o serwisach streamingowych
Przeczytaj także Corey Taylor o serwisach streamingowych: Wciąż nikt nam nie zapłacił

Niestety Taylor nie zdradził tożsamości nowego kolegi z grupy. Jednak najprawdopodobniej nazwisko Pana Tortilli poznamy po premierze najnowszego albumu Slipknota "We Are Not Your Kind" Album ukaże się już 9 sierpnia 2019 roku za pośrednictwem Roadrunner Records.

Zobacz też: Nergal opowiedział o pierwszej reakcji na muzykę Slipknota 

Tagi: Rock News Slipknot Corey Taylor