Corey Taylor opublikował kulisy kręcenia jednego z ostatnich klipów z jego udziałem

09.10.2020 12:35
Corey Taylor opublikował kulisy kręcenia jednego z ostatnich klipów z jego udziałem Fot. Sylwia Dabrowa/Polska Press/East News

Wokalista grupy Slipknot, Corey Taylor udostępnił "making of" powstawania jego solowego klipu. Zobacz jak kręcono "Black Eyes Blue".

Corey Taylor pracowitym muzykiem jest. Slipknot to jeden z najpopularniejszych na świecie zespołów metalowych powstałych w latach 90. Muzycy nie narzekają na brak zajęć, jednak wokalista kapeli bierze na siebie coraz więcej dodatkowych obowiązków.

Corey Taylor w kulisach kręcenia "Black Eyes Blue"

W 2002 roku Taylor reaktywował swój zespół Stone Sour, gdzie mógł realizować pomysły, które nie pasowały do Slipknota. Jednak ostatnio postanowił jeszcze bardziej poszerzyć swoje twórcze możliwości i wydał solowy album.

Przeczytaj także

Debiutancka płyta solowa Coreya Taylora ukazała się 2 października 2020 roku nakładem Roadrunner Records. Muzyka zaprezentowana przez artystę jest inna niż ta, z której znaliśmy go do tej pory. Materiałowi bliżej do klasycznego rocka niż wściekłego metalu. Taylor promuje swój album między innymi singlem "Black Eyes Blue", do którego powstał teledysk.

Wokalista zamieścił w sieci wideo prezentujące kulisy powstawania klipu. Materiał możecie obejrzeć poniżej:

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.