04.09.2017 12:11

Corey Taylor przerwał występ Stone Sour, by pomóc fanowi

Do zajścia doszło podczas koncertu w Sydney. Wokalista zauważył, że coś się dzieje na widowni i poprosił widzów o pomoc. Zobaczcie nagrania z tego występu.

Corey Taylor przerwał występ Stone Sour, by pomóc fanowi
foto: kadr z wideo

Niejednokrotnie pisaliśmy, że muzycy pomagają swoim fanom na koncertach, gdy widzą, że coś się dzieje niepokojącego. Ostatnio Brendan Ekstrom z Circa Survive zszedł ze sceny, by obronić dziewczynę napastowaną przez widza. Natomiast muzycy Attili pobili ochroniarzy, którzy zbyt agresywnie zachowywali się wobec fanów.

Teraz do grona muzyków, którzy dbają o fanów dołączył Corey Taylor, który przerwał koncert Stone Sour w Sydney podczas utworu „Gone Sovereign”. Wokalista poprosił zgromadzonych, żeby zrobili miejsce dla opieki medycznej, która kierowała się w stronę młodego fana zespołu.

Obejrzyjcie nagrania z tego zajścia:

Wokalista upewnił się, czy na pewno reszta publiki ma się dobrze i poprosił również, żeby poinformować zespół o stanie chłopaka, który musiał opuścić koncert.

Stone Sour obecnie skupia się na koncertowaniu. Trasa promuje najnowszy krążek „Hydrograd”, który pojawił się 30 czerwca 2017 roku i jest następcą dwuczęściowego „House of Gold & Bones”. Na krążku znalazły się takie kawałki, jak m.in. „Fabuless”, czy „Song #3”.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Corey Taylor Stone Sour