Posłuchaj, jak Corey Taylor rapuje w utworze "Stuck in my ways" nagranym z Kid Bookie
Aleksandra Degórska
26.03.2019 13:16
Posłuchaj, jak Corey Taylor rapuje w utworze "Stuck in my ways" nagranym z Kid Bookie Fot. Sylwia Dabrowa/Polska Press/East News

Wokalista Slipknota zdecydował się na współpracę z raperem Kid Bookie. Jak wypadł w roli rapera?

Myśleliście, że Corey Taylor słucha tylko metalu i muzyki rockowej? Muzyk przyznał się, że wkręcił się w grupę Baby Metal, którą nie wszyscy metalowcy szanują, jak również nie ukrywa swojej miłości do hip-hopu, o której wspomniał po obejrzeniu filmu "Straight Outta Compton" o karierze grupy N.W.A. Muzyk nieraz przyznawał się, że chciał nagrać hip-hopowy kawałek i tak oto skusił się na współpracę z brytyjskim raperem Kid Bookie. Wokalista pojawił się w nowej wersji piosenki "Stuck in my ways", która oryginalnie ukazała się na EP-ce rapera zatytułowanej "Shake Up".

Corey Taylor rapuje w utworze rapera Kid Bookie

Kid Bookie postanowił odezwać się do Coreya Taylora na Twitterze 30 stycznia 2019 i w swoim wpisie stwierdził, że utwór Slipknota "Wait and Bleed" jest równie ikoniczny, co "Chop Suey!" System of a Down. Chwilę później wyraził chęć współpracy z Coreyem Taylorem. Wokalista odpowiedział na wpis na Twitterze i niecały tydzień później Kid Bookie potwierdził współpracę muzyków.

Przeczytaj także

W nowej wersji utworu Corey Taylor pojawił się w zupełnie nowej roli, bo postanowił rapować. Posłuchajcie, jak mu poszło od 2:33 minuty nagrania.

Przeczytaj także

Nowy album Slipknota

Corey Taylor obecnie pracuje nad nową płytą Slipknota, która będzie następcą krążka ".5: The Gray Chapter". Muzyk zapowiada, że na nadchodzącym wydawnictwie ukaże się najcięższy utwór Slipknota, co zresztą na "krwawym" zdjęciu potwierdził perkusista kapeli.

Nie wszystko jednak układa się pomyślnie - Chris Fehn, jeden z perkusistów Slipknota, oskarżył kolegów z zespołu o oszustwa finansowe. Konfliktu nie udało się załagodzić, a Fehn przestał być członkiem Slipknota.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.