Corey Taylor twierdzi, że Imagine Dragons jest "okropny" i zastąpił miejsce Nickelback

Joanna Chojnacka
21.02.2019 10:45
Corey Taylor twierdzi, że Imagine Dragons jest "okropny" i zastąpił miejsce Nickelback Fot. Sylwia Dabrowa/Polska Press/East News

Podczas jednego z ostatnich wywiadów, Corey Taylor nie szczędził krytyki grupie Imagine Dragons. Porównał ich do znienawidzonego zespołu Chada Kroegera.

Grupa Chada Kroegera, Nickelback to najbardziej znienawidzony zespół rockowy na świecie. O kapeli powstają memy, parodie, a podśmiechujki z ich muzyki nie mają końca. Basista grupy stwierdził nawet ostatnio, że skoro ludzie tak bardzo nienawidzą Nickelback, musi to oznaczać, że robią dobrą robotę. Jednak frontman Slipknot i Stone Sour zauważył, że formacja ma już godnego następcę w roli kozła ofiarnego fanów rocka.

Przeczytaj także

Corey Taylor: Imagine Dragons jest "okropny"

Podczas wywiadu radiowego w "Jonesy's Jukebox", Corey Taylor stwierdził, że Imagine Dragons bierze na siebie brzemię najbardziej znienawidzonego zespołu w rockowym klimacie.

Nickelback przekazuje pałeczkę Imagine Dragons, a mnie się to bardzo podoba. Są okropni, więc super, że to się dzieje. I jeszcze pochodzą z Vegas, muszę jechać do domu i urządzić protest.

Nie mogę teraz pokazać swojej twarzy w mieście. Ludzie powoli wracają do momentu, w którym doceniali Nickelback i kierują swoją irytację i krytykę w kierunku Imagine Dragons.

Slipknot zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Grupa Slipknot pojawi się na koncercie w Polsce w 2019 roku w ramach Mystic Festivalu. Impreza odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2019 roku w TAURON Arenie Kraków oraz otaczającym halę Parku Lotników. Organizatorzy ogłosili już pełny line-up festiwalu. Obok Slipknota na scenach Mystic będzie można usłyszeć między innymi grupę Sabaton, Amon Amarth, Kinga Diamonda czy Trivum

Zobacz też: >>Slipknot nagrał "najcięższy kawałek" w historii?<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.