25.07.2019 12:08

Corey Taylor uważa, że Slipknot może istnieć bez niego

Corey Taylor udzielił wywiadu magazynowi "Metal Hammer", w którym zdradziłł, co będzie z zespołem, jeśli on postanowi odejść. Jego odpowiedź zaskoczyła fanów. 

Corey Taylor o odejściu z zespołu
fot. kadr z wideo YouTube: Corey Taylor on new Slipknot music, Chester Bennington, and Trump

Corey Taylor to amerykański muzyk i wokalista, który znany jest przede wszystkim z występów z grupą Slipknot. Artysta gra również w zespole Stone Sour, który wykonuje metal alternatywny. Taylor udzielił niedawno wywiadu, w którym wypowiedział się na temat przyszłości Slipknota. Co odpowiedział wokalista?

Corey Taylor o przyszłości Slipknota

Slipknot został założony w 1995 roku. Corey Taylor dołączył do zespołu dwa lata później. Okazuje się, że wokalista razem z Shawnem Crahanem jest jednym z dwóch udziałowców zespołu, reszta członków to muzycy sesyjni. Co zatem wydarzyłoby się, gdyby grupę opuścił właśnie Corey Taylor? Na to pytanie odpowiedział frontman kapeli magazynowi "Metal Hammer": 

"

Lata lecą i ten pomysł przeszedł mi przez myśl [...]. Zastanawiasz się nad tym, kiedy nadejdzie koniec. Nikt nawet nie pomyślał, że będziemy to robić przez 20 lat. "

Slipknot
Slipknot
Przeczytaj także Slipknot wystąpi na koncercie w Polsce w 2020 roku

Wokalista dodał również, że jeśli pojawi się właściwa osoba na jego miejsce, on po prostu odejdzie:

"

Jeśli nie mógłbym tego robić dalej, po prostu bym przestał, ale to nie oznacza, że zespół również musiałby się zatrzymać. Jeśli nie mógłbym tego robić, wtedy ktoś inny mógłby wejść na moje miejsce. Myślałem już o tym wcześniej. Jeśli pojawi się właściwa osoba, a reszta zespołu będzie zadowolona, odejdę. "

Czy fani powinni przygotować się na odejście Coreya Taylora z zespołu? Trudno w to uwierzyć, bo zespół ostatnio nie zwalnia tempa. Już niedługo, 9 sierpnia 2019 roku, odbędzie się premiera najnowszej płyty zespołu "We Are Not Your Kind".

Zobacz także: Slipknot udostępnił nowy utwór "Solway Firth" [WIDEO]

Tagi: Slipknot Corey Taylor