16.08.2019 14:10

Corey Taylor wyda nową książkę? "Znowu zaczynam czuć wenę"

Corey Taylor, wokalista zespołu Slipknot, to nie tylko utalentowany muzyk, ale także świetny pisarz. Artysta ma na swoim koncie kilka publikacji. 

Corey Taylor
fot. shutterstock.com

W 2011 roku Corey Taylor wydał pierwszą książkę, która okazała się bestsellerem. "Siedem Grzechów Głównych: Wrodzone Zło czy Zniszczone Dobro" to pierwsza autobiografia artysty. Dwa lata później ukazało się kolejne dzieło zatytułowane "House of Gold and Bones". W 2014 światło dzienne ujrzała książka "A Funny Thing Happened on the Way to Heaven", rok później "You're Making Me Hate You". W końcu w 2017 roku Corey wydał swoją ostatnią książkę "America 51". Podczas czatu na żywo na Facebooku, który odbył się 14 sierpnia 2019 roku, wokalista przyznał, że ma już pomysł na kolejne dzieło. 

Corey Taylor wyda nową książkę? 

Okazuje się, że artysta potrzebował krótkiej przerwy po wydaniu "America 51": 

"

W pewnym sensie obecnie bawię się kilkoma pomysłami. Zrobiłem sobie przerwę od pisania książek po "America 51" tylko dlatego, że pisanie tego bardzo odbiło się na mojej psychice. Musiałem na chwilę zwolnić. Ale znowu zaczynam czuć wenę.   "

Slipknot
Slipknot
Przeczytaj także Slipknot po raz pierwsz zagrał na żywo "Solway Firth" [WIDEO]

Wokalista dodał również, że ma już nawet wstępny pomysł na kolejne dzieło: 

"

Właściwie mam już naprawdę świetny pomysł na kolejną powieść, a także fajny pomysł na jeszcze inną [...]. Prawdopodobnie zacznę nad tym pracować w następnym roku. Teraz chce się skupić na Slipknocie.  "

Ciekawe, czego będą dotyczyć kolejne publikacje artysty. Tymczasem Corey Taylor jest na trasie koncertowej ze Slipknotem. Zespół promuje swój najnowszy krążek "We Are Not Your Kind", który ukazał się 9 sierpnia 2019 roku. 

Zobacz także: Corey Taylor wyjaśnia znaczenie tytułu najnowszego albumu

Tagi: Slipknot Corey Taylor