Corey Taylor wyrzucił fana z koncertu Slipknota

Jakub Gańko
25.07.2016 10:06
Corey Taylor wyrzucił fana z koncertu Slipknota Fot. Photoshot / Reporter / East News + Bóg Pejnta

Kolejny odcinek w serii sporów między artystami a publiką. Czym tym razem zawinił uczestnik koncertu?

Żyjemy w czasach, w których coraz częściej mamy do czynienia z sytuacjami, gdy publiczność na występach swoich ulubionych artystów nie skupia się wcale na dobrej zabawie. Fani pozwalają sobie wskakiwać na scenę i robić selfie, na co brutalnie reagowali już m.in. Wes Borland z Limp Bizkit i poppunkowcy z The Story So Far. Rozpraszają też muzyków komórkami, co otwarcie potępił lider Disturbed.

Dochodzi nawet do tak dziwnych sytuacji, jak w San Diego na występie Slayera, gdy ktoś z publiki opluł Toma Arayę. Wokalista Slipknota też już raz wytrącił telefon z rąk fana stojącego w pierwszym rzędzie. Tym razem po prostu wyrzucił jednego z uczestników ze swojego koncertu - a dokładniej: nakazał to zrobić ochronie. Do zajścia doszło w Air Canada Centre w Toronto.

W trakcie wykonywania utworu „(sic)” Corey Taylor wskazał jedną osobę w tłumie fanów i powiedział do niej ze sceny: „G*wno mi pokazałeś, mały pi*dzielcu”. Następnie kontynuował wykonywanie utworu, lecz ochroniarze już zajęli się wskazywanym przez niego człowiekiem. Gdy był wyprowadzany, wokalista pomachał mu na pożegnanie i zdawkowo rzucił w jego stronę „Na razie, suko!”.

Rzecz została zarejestrowana na amatorskim nagraniu:

O co poszło tym razem? Szczegółów niestety nie znamy. Taylor odniósł się później do całego zdarzenia na swoim prywatnym Twitterze, ale nie chciał dokładnie wyjawić, czym tak go zdenerwował uczestnik koncertu. Wyjaśnił tylko, że nie wyrzucił żadnej fanki - dziewczyna, która opuściła koncert, towarzyszyła prawdopodobnie mężczyźnie, który mu podpadł.

Był pi*dą. A ja już się w to bawię za długo, by pozwalać sobie na taki brak szacunku. Mimo wszystko mam nadzieję, że dobrze się bawiliście!

I żeby było jasne - nie wykopałem żadnej dziewczyny. Wykopałem KOLESIA. Ale to był chyba jej przydupas, więc ona też sobie poszła.

Spotkaliście się kiedyś z podobnym zachowaniem na koncercie?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.