28.09.2015 12:07

Corey Taylor zakrzyczy w „Doktorze Who”

Wokalista Slipknota i Stone Sour stanie się częścią serialu „Doktor Who”. Muzyk nagra krzyk jednej z postaci w odcinku „Under The Lake”.

Corey Taylor zakrzyczy w „Doktorze Who”
foto: Kobaru/ Antyradio.pl

Obcy, znany jako Fisher King, zakrzyknie głębokim głosem Coreya Taylora w odcinku, który stacja BBC wyemituje 3 października 2015 roku. Muzyk jest wielkim fanem tego serialu osadzonego w realiach science fiction. Gdy tylko brytyjska telewizja dowiedziała się, że będzie on występował wraz ze Slipknotem w Cardiff, w mieście w którym kręcony był serial, odezwali się do niego producenci z propozycją współpracy.

Nim Corey wyraził zgodę na użyczenie swojego głosu, całemu zespołowi została zafundowana wycieczka po planie „Doktora Who”. Wokalista nie musiał być długo namawiany. Sam przyznaje, że był na tyle podekscytowany, że trudno było mu trzymać język za zębami i nie wygadać się o swoim udziale w odcinku:

"

Nie macie pojęcia jak ciężko było utrzymać tę świetną informację w tajemnicy. "

Zobaczcie rozradowanego Coreya na planie telewizyjnej produkcji:

W postać Fisher Kinga wciela się mający wzrost ponad dwóch metrów Neil Fingleton, zaś głosem monstrum jest ten należący do Petera Serafinowicza, którego widzowie mogą znać z udziału w komedii „Wysyp żywych trupów”.

Ostatnimi czasy coraz więcej gwiazd rocka i metalu angażuje się w prace w świecie kina i telewizji. Rob Zombie kręci kolejny horror, podobną ścieżką podąża też Slash, Tom Araya, a nawet Brian May. Co więcej, Mick Jagger i Martin Scorsese także współpracują nad serią o tytule „Vinyl” dla stacji HBO.

Jesteście ciekawi debiutu krzyku Coreya Taylora w serialu „Doktor Who”?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Corey Taylor