19.12.2014 13:52

Corey Taylor zawsze chciał być aktorem!

No i mu się udało! Lider zespołów Slipknot i Stone Sour wystąpił w horrorze „Fear Clinic”. Jak to wspomina?

Corey Taylor zawsze chciał być aktorem!
foto: en.wikipedia.org

Taylor zagrał pracownika kliniki, który stara się utrzymać wszystko pod kontrolą, kiedy rozpętuje się piekło.

"

Aktorstwo zawsze było czymś, co chciałem robić. Oczywiście występowałem w teledyskach. Kiedy pojawiała się taka możliwość, starałem się wycisnąć z tego jak najwięcej. Ale zawsze chciałem mieć możliwość zagrania pełnoetatowej roli, gdzie nie gram samego siebie. "

Obejrzyjcie trailer filmu „Fear Clinic”!

Jak zatem Corey przeżył fakt, iż jego kolega z zespołu Slipknot, Shawn „Clown” Crahan, w 2012 roku zagrał w rockowym musicalu-horrorze „The Devil’s Carnival”?

"

Byłem trochę zazdrosny przez Clowna, ponieważ i ja i on chcieliśmy tam zagrać, ale niestety mój napięty grafik mi na to nie pozwolił. Byłem bardzo załamany, ale z drugiej strony cieszyłem się, że to właśnie on tam wystąpi. Kiedy nadarza się okazja, powinno się z niej skorzystać. Na szczęście właśnie taką otrzymałem i to po raz drugi. "

fearclinicposterfaceyourfears

Jak Taylorowi podobało się na planie filmowym?

"

Nie mogłem wymarzyć sobie lepszej ekipy, niż ta, z którą pracowałem. Szczególnie, że był to mój pierwszy film. Opuściliśmy głowy w dół i zrobiliśmy kawał dobrej roboty. Daliśmy radę i fajnie było to zobaczyć na wielkim ekranie. "

Reżyser filmu, Robert Hall, z zadowoleniem wspomina współpracę z Taylorem.

"

Praca z Coreyem była niesamowita. Jest fanem i entuzjastą filmów grozy. Jego zaangażowanie wzniosło film na nowy poziom, a fani oszaleją, gdy zobaczą jego rolę. "

W roli głównej „Fear Clinic” wystąpił Robert Englund znany z roli Freddy’ego Kruegera. Grany przez niego Dr Andover leczy pacjentów cierpiących na fobie wywołując halucynacje za pomocą wynalazku, który nazywa się Fear Chamber (komora strachu).

Historia filmu tak naprawdę rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy to w sieci udostępniono pięcioodcinkowy sezon serialu. Każdy z epizodów skupiał się na jednej fobii ludzkiej.

Premiera obrazu odbyła się 22 października 2014 roku podczas Screamfest Horror Film Festival w Hollywood. Nie wiadomo jeszcze kiedy polscy widzowie będą mogli zobaczyć „Fear Clinic”.

Chcielibyście przekonać się jak Corey Taylor wypadł w roli aktora?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Corey Taylor