21.05.2019 12:48

Corey Taylor ze Slipknota wykonał na koncercie utwór Davida Bowiego

Podczas jednego z ostatnich koncertów Coreya Taylora w Garden Grove, muzyk zagrał hity Guns N' Roses, Van Halen i Davida Bowiego. 

Corey Taylor
foto: kadr z wideo/SIR562

Slipknot zdradził ostatnio tytuł swojego nowego albumu, którego premierę zaplanowano na 9 sierpnia 2019 roku. Muzycy po raz kolejny zmienili wizerunek i zaprojektowali nowe maski, które najprawdopodobniej polska publiczność zobaczy na ich czerwcowym koncercie w Krakowie. Fani grupy mieli już okazję usłyszeć premierowe wykonania utworów "Unsainted" i "All Out Life" w programie Jimmy'ego Kimmela . Z kolei wokalista zespołu Corey Taylor podczas swojego występu w Gardenamp w Garden Grove postawił na covery.

Corey Taylor wykonał "Moonage Daydream" Davida Bowiego

19 maja 2019 roku muzyk znany z grup Stone Sour i Slipknot wystąpił z przyjaciółmi w jednym z klubów w Kalifornii. W solowej setliście koncertowej muzyka znalazły się covery Guns N' Roses czy Van Halen. Jednym z utworów, które zrobiły duże wrażenie na publice była interpretacja utworu Davida Bowiego "Moonage Daydream", której możecie posłuchać poniżej:

Mystic Festival
Mystic Festival
Przeczytaj także Mystic Festival 2019: Znamy rozpiskę czasową imprezy

Slipknot zagra na koncercie w Polsce 

Grupa Slipknot pojawi się na koncercie w Polsce w ramach Mystic Festivalu 2019. Impreza odbędzie się w dniach 25-26 czerwca w krakowskiej TAURON Arenie. Na festiwalowej scenie pojawi się także Sabaton, King Diamond, In Flames, Batushka, Trivium i wielu innych.

Zobacz też: >>

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Slipknot Corey Taylor