Corey Taylor ze Slipknota wziął ślub

15.10.2019 15:14
Corey Taylor ze Slipknota wziął ślub Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Frontman Slipknota i Stone Sour, Corey Taulor i jego dziewczyna Alicia Dove wzięli ślub w rodzinnym Los Angeles.

Wokalista Corey Taylor zdecydował się na ważny życiowy krok. Wraz ze swoją dziewczyną, Alicią Dove, z którą jest w związku od dwóch lat, postanowił wziąć ślub. O małżeństwie kolegi poinformował basista Hellyeah, Kyle Sanders.

Corey Taylor ze Slipknota wziął ślub

Muzyk udostępnił post ze zdjęciem w towarzystwie szczęśliwej pary. Życzył koledze wszystkiego, co najlepsze.

Przesyłam wiele miłości dla Coreya i Alicii, którzy zdecydowali się zawrzeć związek małżeński. To był świetny czas i jestem wdzięczny, że mogłem być częścią tej uroczystości. Życzę wam mnóstwa pięknych chwil.

Przeczytaj także

Corey i Alicia zaręczyli się w kwietniu tego roku. Muzyk ogłosił zaręczyny zamieszczając zdjęcie narzeczonej na swoim Instagramie. Podkreślił wówczas, że chce być z ukochaną na zawsze. Followersi muzyka chcieli wiedzieć, w jaki sposób oświadczyła się gwiazda ciężkich brzmień. Alicia odpowiedziała:

Po śniadaniu w domu wkładałam jedzenie do lodówki, zamknęłam drzwiczki, a Corey stał za nimi z pierścionkiem. Padł na jedno kolano, a ja natychmiast zaczęłam płakać klęcząc z nim na podłodze w naszej kuchni. To było idealne.

Slipknot w Polsce w 2020 roku 

Grupa Slipknot po świetnym koncercie na Mystic Festivalu wróci do Polski. Muzycy zagrają w łódzkiej Atlas Arenie już 6 lutego 2020 roku. W roli gości gwiazdy wieczoru na scenie pojawi się także Behemoth. Bilety na wydarzenie w cenach od 170 do 370 złotych są dostępne między innymi na stronie ebilet.pl

Zobacz też: Piosenka Slipknota zaśpiewana w 25 różnych stylach. Który z nich jest najlepszy? [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.