Córka Dave'a Mustaine'a dołączyła do Megadeth na scenie podczas koncertu

29.01.2020 14:17
Córka Dave'a Mustaine'a dołączyła do Megadeth na scenie podczas koncertu Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Megadeth podczas jednego z ostatnich koncertów wystąpiła ze specjalnym gościem. Do muzyków na scenie dołączyła córka Mustaine'a.

28 stycznia 2020 roku grupa Megadeth zagrała koncert w Paryżu. Koncert okazał się być wyjątkowy, ponieważ na scenie pojawiła się 21-letnia córka wokalisty zespołu, Electra. Dziewczyna wykonała wraz z Dave'em Mustaine'em utwór "À Tout Le Monde".

Megadeth: Córka Dave'a Mustaine'a zagrała z zespołem

W 2013 roku ten sam utwór młoda wokalistka zaśpiewała z Jasonem Kertsonem, wnukiem członka The Sonics podczas kilku występów na żywo. Najpopularniejszym stał się ten w programie telewizyjnym "New Day".

Megadeth aktualnie koncertuje w Europie. To pierwsze występy grupy po tym, jak u lidera kapeli, Dave'a Mustaine'a zdiagnozowano raka gardła.

Przeczytaj także

Megadeth wystąpi w Polsce w 2020 roku

Megadeth zagra koncert w Polsce w ramach trasy MegaDeathPunch Tour. Muzycy wystąpią razem z Five Finger Death Punch oraz Bad Wolves na warszawskim Torwarze. Koncert odbędzie się 12 lutego 2020 roku.

Zobacz też: Basista Megadeth wyjaśnił, dlaczego zespół nie jest główną gwiazdą koncertów z Five Finger Death Punch 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.