Córka Kurta Cobaina pokazała kolekcję ubrań z rysunkami jej ojca

10.09.2019 17:29
Córka Kurta Cobaina pokazała kolekcję ubrań z rysunkami jej ojca Fot. shutterstock.com

Na koszulkach oraz bluzach umieszczono grafiki oraz szkice Kurta Cobaina. Jak prezentują się te ciuchy?

Kurt Cobain jest nie tylko legendą muzyki, ale również ikoną stylu. Frontman Nirvany negował wszelkie modowe trendy kultywując niechlujstwo i luz. Symbolem tego stylu stała się flanelowa koszula w kratę. Nic zatem dziwnego, że co rusz w kolekcjach wielu projektantów pojawiają się nawiązania do stylu ubioru Cobaina. Również córka muzyka postanowiła dorzucić swoje 3 grosze i zaangażowała się w nowy projekt modowy, w którym wykorzystano rysunki jej ojca.

Kolekcja ubrań z rysunkami Kurta Cobaina [ZDJĘCIA]

Frances Bean Cobain wraz z Live Nation Merchandise oraz The End of Music (firmą zajmującą się dorobkiem Cobaina) stworzyła kolekcję Kurt Was Here, w której to znajdziemy koszulki oraz bluzy z kapturem z rysunkami, szkicami oraz napisami Kurta Cobaina. Sprawdźcie, jakie ciuchy z rysunkami muzyka możecie założyć:

Przeczytaj także

Patrząc na te projekty od razu można zauważyć nawiązania do okładek płyt oraz klipów Nivany, jak chociażby do "Heart-Shaped Box". W sumie kolekcja zawiera 50 modeli ubrań unisex, rysunki oraz szkice Cobaina nie były w żaden sposób zmieniane. Więcej informacji na temat ciuchów znajdziecie na kurtcobainshop.com, gdzie razem z ubraniami możecie otrzymać plakaty oraz książkę z rysunkami Cobaina. Koszulki kosztują 39 dolarów, bluzy do 69 dolarów.

Zobacz także: Kurt Cobain zainspirował markę Saint Laurent

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.