10.09.2019 17:29

Córka Kurta Cobaina pokazała kolekcję ubrań z rysunkami jej ojca

Na koszulkach oraz bluzach umieszczono grafiki oraz szkice Kurta Cobaina. Jak prezentują się te ciuchy?

Kurt Cobain
foto: shutterstock.com

Kurt Cobain jest nie tylko legendą muzyki, ale również ikoną stylu. Frontman Nirvany negował wszelkie modowe trendy kultywując niechlujstwo i luz. Symbolem tego stylu stała się flanelowa koszula w kratę. Nic zatem dziwnego, że co rusz w kolekcjach wielu projektantów pojawiają się nawiązania do stylu ubioru Cobaina. Również córka muzyka postanowiła dorzucić swoje 3 grosze i zaangażowała się w nowy projekt modowy, w którym wykorzystano rysunki jej ojca.

Kolekcja ubrań z rysunkami Kurta Cobaina [ZDJĘCIA]

Frances Bean Cobain wraz z Live Nation Merchandise oraz The End of Music (firmą zajmującą się dorobkiem Cobaina) stworzyła kolekcję Kurt Was Here, w której to znajdziemy koszulki oraz bluzy z kapturem z rysunkami, szkicami oraz napisami Kurta Cobaina. Sprawdźcie, jakie ciuchy z rysunkami muzyka możecie założyć:

Kurt Cobain
Kurt Cobain
Przeczytaj także Marc Jacobs odpowiedział na zarzuty Nirvany o kradzież logo zespołu

Patrząc na te projekty od razu można zauważyć nawiązania do okładek płyt oraz klipów Nivany, jak chociażby do "Heart-Shaped Box". W sumie kolekcja zawiera 50 modeli ubrań unisex, rysunki oraz szkice Cobaina nie były w żaden sposób zmieniane. Więcej informacji na temat ciuchów znajdziecie na kurtcobainshop.com, gdzie razem z ubraniami możecie otrzymać plakaty oraz książkę z rysunkami Cobaina. Koszulki kosztują 39 dolarów, bluzy do 69 dolarów.

Zobacz także: Kurt Cobain zainspirował markę Saint Laurent

Tagi: Duperele Nirvana Kurt Cobain