BREAKING NEWS: Córka Kurta Cobaina spotyka się z synem Tony'ego Hawka

15.02.2022 13:51
BREAKING NEWS: Córka Kurta Cobaina spotyka się z synem Tony'ego Hawka Fot. Invision/Invision/East News

Z cyklu: "Pewnie nikogo to nie interesuje, ale w sumie ciekawe". Córka Kurta Cobaina, Frances Bean, zaczęła się spotykać z synem Tony'ego Hawka, Riley'm.

Córka Cobaina spotyka się z synem Hawka

Spuścizna ikon kontrkultury lat 90. ma się dobrze. Córka Kurta Cobaina i Courtney Love, Frances Bean postanowiła po roku powrócić na Instagrama. W styczniu 2022 roku poinformowała, że ten rok przerwy był dla niej bardzo dobry, ale postanowiła podzielić się kilkoma informacjami o zmianach w swoim życiu.

Polecamy

Jedną z nich było rozpoczęcie związku z Riley'm Hawkiem, synem Tony'ego Hawka. Wygląda na to, że fajni ludzie po prostu przyciągają fajnych ludzi. No i fajnie. Jak czytamy w poście:

Postanowiłam wziąć długą przerwę od wrzucania rzeczy na Instagrama, co było bardzo zdrowe dla mojej psychiki, emocji i duchowości. W 2021 roku byłam zdecydowanie bardziej obecna, niż wcześniej. Chciałam się jednak podzielić kilkoma ważnymi rzeczami, które zrobiłam w tym roku, czy rzeczami, które po prostu przyniosły mi szczęście. Mam nadzieję, że wasz 2022 rok będzie świetny.

Wśród nich pojawiły się zdjęcia Cobain, jej obrazów, pieski, a także Hawkowie. Na jednym Riley trzyma w rękach jej psa, a na innym młoda para pozuje na łajbie z Tonym Hawkiem i jego żoną, Catherine Goodman.

Polecamy

Miło zobaczyć, że potomstwo znanych i bogatych ludzi potrafi być w miarę normalne. Znamy przecież mnóstwo przykładów tego, że dzieciaki stają się absolutnie nieznośne, chwaląc się bogactwem rodziny. Przy okazji Cobain i Hawk odziedziczyli trochę talentu po rodzicach - Bean maluje i całkiem nieźle śpiewa, a Riley Hawk jeździ na desce, a także krzyczy w metalowym zespole Warish.

Młodym zakochanym życzymy jak najwięcej szczęścia.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.