Córka Michaela Jacksona opuściła studniówkę, żeby pójść na koncert Metalliki

21.11.2019 14:07
Córka Michaela Jacksona opuściła studniówkę, żeby pójść na koncert Metalliki Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Córka Króla Popu, Paris Jackson wolała bawić się pod sceną na koncercie Metalliki niż na imprezie studniówkowej. 

Przyjęło się, że studniówka to najważniejsza impreza każdego licealisty. Jednak nie od dziś część fanów metalu omijają wydarzenie, gdzie nie ma zbyt dużych szans na usłyszenie swoich ulubionych dźwięków. Podobnie zrobiła córka gwiazdy Popu, Michaela Jacksona - Paris.

Paris Jackson wybrała koncert Metalliki zamiast studniówki

W jednym z ostatnich nagrań Paris Jackson dla Vogue, dziewczyna opowiadała o swoich przygotowaniach do 60-lecia Motown. Jackson, która przymierzyła sukienkę, w której ma pokazać się na imprezie przyznała, że nigdy nie czuła się w ten sposób.

Czuję się jak księżniczka. Tak naprawdę nigdy nie poznałam tego uczucia, bo nie poszłam na swój bal maturalny.

Przeczytaj także

Dziewczyna wyznała, że miała inne priorytety. Zamiast pić szampana w limuzynie wiozącej ją na bal, wolała wskoczyć w dżinsy i pojechać na koncert ulubionego zespołu.

Opuściłam swoją studniówkę, żeby zobaczyć Metallikę. Dlatego przymierzanie tych sukienek jest dla mnie tak fajne i nowe.

Metallica to niejedyna kapela rockowa, której fanką jest córka Jacksona. Podczas rozmowy z bratem, który również pojawia się na filmie, dziewczyna zwróciła się do niego słowami:

Właśnie zacząłeś słuchać Motley Crue, prawda? Wiem, że nie byłeś ich wielkim fanem, kiedy ja szalałam na ich punkcie, ale teraz widzę, że zaczynasz lubić te same zespoły rock'n'rollowe, co ja.

Zobacz też: Metallica podarowała fortunę organizacji, która pomoże ludziom po pożarach w Kalifornii 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.