Córka Michaela Jacksona wypuściła swój pierwszy singiel. Jak brzmi "Let Down"?
30.10.2020 12:43
Córka Michaela Jacksona wypuściła swój pierwszy singiel. Jak brzmi "Let Down"? Fot. Invision/Invision/East News

Paris Jackson zaprezentowała światu swój pierwszy singiel i towarzyszący mu klip. Premiera jej debiutanckiego albumu "Wilted" odbędzie się 13 listopada 2020 roku.

Paris Jackson uwielbiała śpiewać odkąd była małą dziewczynką. To raczej nie powinno nikogo dziwić - w końcu pochodzi z wysoce utalentowanej muzycznie rodziny. Po występach w zespole The Soundflowers, córka Michaela Jacksona nareszcie jest gotowa na wypuszczenie własnego solowego albumu. 

Córka Michaela Jacksona wypuściła swój pierwszy singiel

Ten jest promowany przez kawałek "let down", który opowiada o narodzinach i upadku miłości. Kawałek został wyprodukowany przez Andy'ego Hulla z Manchester Orchestra. Sam klip wyreżyserowała Meredith Alloway. Jackson sama napisała tekst i muzykę do kawałka, który usłyszeć możecie poniżej:

Przeczytaj także

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu Paris Jackson opublikowanym na łamach portalu Spin:

Czuję tak wiele różnych emocji. Jestem podekscytowana, zdenerwowana, ale raczej wdzięczna i szczęśliwa. Wolność do tworzenia, nikt nie mówi mi, jak mam śpiewać, co mam śpiewać, co mam pisać. To jest piękne. To jest dar, to błogosławieństwo. 

"let down" to pierwszy singiel z nadchodzącego krążka "Wilted". Debiut Paris Jackson trafi do sprzedaży i na platformy streamingowe już 13 listopada 2020 roku. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.