13.03.2020 11:55

Córka Michaela Jacksona wystąpiła z sobowtórem Kurta Cobaina. Zobacz nagranie z Paryża

Paris Jackson pojawiła się na występie w Paryżu, gdzie zagrała na jednej scenie w wyjątkowym towarzystwie. Jej towarzysz wyglądał niczym Kurt Cobain.

Paris Jackson
foto: Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News

Paris Jackson to amerykańska modelka i aktorka, która odziedziczyła po swoim ojcu talent muzyczny. Dziewczyna jest drugim dzieckiem Michaela Jacksona. Artystka w 2018 roku stworzyła duet muzyczny The Soundflowers z muzykiem Gabrielem Glennem. Ich pierwszy koncert odbył się w Canyon Sessions.

Córka Michaela Jacksona i sobowtór Cobaina na jednej scenie

Paris potrafi doskonale śpiewać i gra na ukulele. Glenn towarzyszy jej uzupełniając piosenki swoim wokalem oraz gitarą akustyczną. Muzycy poza coverami znanych wykonawców grają również autorskie numery takie jak "Daisy" czy "In the Blue".

Kurt Cobain z Nirvana
Kurt Cobain z Nirvana
Przeczytaj także Posłuchaj koncertu Nirvany w małym klubie z 1990 roku

Jeden z ostatnich koncertów duetu odbył się we Francji. Córka Michaela Jacksona i jej partner zagrali akustyczny set w Paryżu i zachwycili widownie. Fani grania Paris zauważyli, że jej towarzysz jest bardzo podobny do lidera Nirvany, Kurta Cobaina.

Trudno się dziwić. Muzyk ma długie blond włosy i często występuje w koszulach w kratę i dżinsach. Wspólny występ muzyków możecie zobaczyć poniżej:

Towarzysz Paris przypomina Kurta?

Zobacz też: Wylicytował sweter Kurta Cobaina, a teraz chce go sprzedać. Mężczyzna nie chce nosić ubrania 

Tagi: Rock News Michael Jackson Kurt Cobain