08.09.2015 14:40

Córka Ozzy'ego: „Rodzina Osbourne’ów” była głupia

W 2002 roku wyprowadziła się z domu słynnych rodziców. Po wielu latach Aimee Osbourne tłumaczy, dlaczego nie chciała brać udziału w reality show „The Osbournes”.

Córka Ozzy'ego: „Rodzina Osbourne’ów” była głupia
foto: Vladimir Astapkovich/ East News/ kadr z wideo

W jednym z ostatnich wywiadów dla dziennika The Independent córka Ozzy'ego ujawniła powody wyprowadzki od rodziny. Aimee nie chciała brać udziału w znanej produkcji „Rodzina Osbourne’ów”, która pokazywała codzienne życie rodziny muzyka „od środka”.  

"

Wtedy czułam, że wciąż usiłuję odkryć, kim jestem wśród chaosu, który panował w mojej rodzinie. Więc dlaczego, u licha, miałabym pokazywać się w telewizji. Chciałam chronić siebie, moich rodziców i moje rodzeństwo, które było bardzo młode i łatwowierne. "

Aimee Osbourne przyznała, że cała dyskusja zakończyła się wielką awanturą. Podczas gdy MTV wprowadzało się do willi muzyka, córka wokalisty postanowiła się z niej wyprowadzić. Dodała, że chociaż chciała dłużej mieszkać w rodzinnym domu, nie miała innego wyboru. 

"

To ja chciałam mieć kontrolę przez cały czas. A oglądanie ludzi, którzy ją tracą i stają się dramatyczni jest cóż... bardzo głupie. "

Córka Osbourne'a powiedziała też, że chociaż dogaduje się obecnie z rodzicami, to ze swoim rodzeństwem ma bardzo mały kontakt.

Reality show „The Osbournes” miało swoją premierę w marcu 2002 roku w telewizji MTV. Produkcja doczekała się aż 4 sezonów i oficjalnie zakończyła się w 2005 roku.

W listopadzie 2014 roku pojawiła się informacja, że program po wielu latach przerwy ma powrócić na ekrany telewizorów. Produkcją chciała zająć się stacja VH1, a zdjęcia miały rozpocząć się w styczniu 2015 roku.

Jednak z wielkich planów aktorskich Ozzy’ego Osbourne’a nic nie wyszło, zaś on sam, jego żona Sharon oraz dzieci, Kelly i Jack, nie wrócą do telewizji. Możliwe, że wpływ na taką decyzję miała sprawa sądowa, którą przeciwko spółce posiadającej prawa do produkcji show wniósł na początku kwietnia 2015 roku Jack Osbourne. 

Mimo swojej niechęci do telewizji, Aimee Osbourne pojawiła się w dokumencie „Boże błogosław Ozzy’ego Osbourne’a”, który powstał w 2011 roku.

Mimo, że córka Ozzy'ego odcina się od popularności swoich sławnych rodziców, to jednak postanowiła rozpocząć muzyczną karierę. W marcu 2015 roku Aimee Osbourne wydała debiutancki singiel „Raining Gold”, który ma promować jej pierwszą EP-kę. Do utworu został też nakręcony teledysk, który wyprodukował Spencer Susser.

Najstarsza córka Ozzy’ego przyjęła pseudonim artystyczny „ARO” i - podobno - niedługo zamierza wydać też swoją pierwszą płytę.

Czy wróżycie jej międzynarodowy sukces?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Rock News Ozzy Osbourne