Córka Ozzy'ego podzieliła się nowym singlem "Against Mine". Ojciec powinien być z niej dumny? [WIDEO]

05.05.2022 12:57
Ozzy i Sharon Osbourne Fot. Robert Gauthier/Polaris Images/East News

Posłuchajcie, jak prezentuje się najnowszy utwór Aimee Osbourne, która poszła w ślady ojca i również została muzykiem.

Najstarsza córka Ozzy'ego i Sharon, Aimee Osbourne, wydała właśnie swój najnowszy singiel "Against Mine". Odziedziczyła talent po ojcu, chociaż obrała zupełnie inny kierunek muzyczny. Jak prezentuje się piosenka córki Ozzy'ego?

Polecamy

Córka Ozzy'ego podzieliła się nowym singlem "Against Mine" [WIDEO]

Aimee Osbourne swój pierwszy singiel "Raining Gold" wydała w 2015 roku, zaś debiutancki album ukazał się w 2020 roku. Teraz wokalistka pod pseudonimem ARO prezentuje bardzo nastrojowy singiel "Against Mine". Do piosenki powstał widowiskowy teledysk, w którym widzimy artystkę pod wodą. Posłuchajcie nowej piosenki i przekonajcie się na własne uszy, czy niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Polecamy

Nie kojarzycie Aimee? Może dlatego, że nie brała ona udziału w słynnym reality show "Rodzina Osbourne'ów". Dziewczyna miała wówczas 16 lat i postanowiła wyprowadzić się z domu, bo nie chciała brać udziału w programie. W jednym z wywiadów wyznała:

To ja chciałam mieć kontrolę przez cały czas. A oglądanie ludzi, którzy ją tracą i stają się dramatyczni jest cóż... bardzo głupie.

„The Osbournes” moglibyśmy oglądać w latach 2002-2005 na MTV, powstały w sumie 4 sezony reality show. Aimee za to pojawiła się w dokumencie „Boże błogosław Ozzy’ego Osbourne’a”, który powstał w 2011 roku.
    

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.