Corn, Slapknot i Guns And Roses. Powstały koszulki dla "prawdziwych" fanów rocka
Joanna Chojnacka
07.11.2018 16:59
Corn, Slapknot i Guns And Roses. Powstały koszulki dla "prawdziwych" fanów rocka Fot. East News; SOLARPIX.COM / East News | J. Sharma / Bruja,PacificCoastNews / East News | Splash News / East News; SOLARPIX.COM

W jednym ze sklepów internetowych pojawiły się koszulki z błędami w nazwach zespołów. Twórcy zrobili je celowo.

Każdy prawdziwy metalowiec ma w swojej szafie koszulki z ulubionymi kapelami. Zespoły poświęcają coraz więcej uwagi na to, aby stworzyć jak najatrakcyjniejszy merch, który pełni skuteczną rolę w promocji zespołów. Sprzedają ubrania na koncertach, festiwalach i w sieci, aby dotrzeć do jak największej liczby kupujących.

Jednak ogólnodostępność „zespołowych” ubrań ma swoje wady. Coraz częściej logo rockowych, a nawet metalowych artystów możemy zobaczyć na ubraniach choćby w sieciówkach. Skutki? Istnieją osoby, które maszerują dumnie z napisem Iron Maiden na piersi, a nie mają pojęcia, kim jest Bruce Dickinson, a gdy zapytasz koleżanki, którego wokalistę AC/DC ceni najbardziej, zrobi wielkie oczy, bo koszulkę z piorunem kupiła ze względu na ulubiony symbol.

Koszulki z błędami w nazwach zespołów

Na przekór tym dziwnym czasom wyszła firma MySoti, która celowo stworzyła koszulki z błędami. Zamiast T-shirtu Korna kupimy koszulkę z napisem Corn, Sklipknot widnieje w sklepie pod nazwą Slapknot. Z kolei osoba, która założy ubranie z symbolem grupy Motorhead, Snaggletoothem, może zostać odebrana też za fana…Radiohead. Wszystko przez mylący napis.

Koszulki gwiazd pop w metalowym stylu

To nie pierwszy pomysł na oryginalne koszulki. Całkiem niedawno w sieci pojawiły się projekty T-shirtów popowych wykonawców w metalowym stylu. Wśród propozycji pojawiła się chociażby koszulka Beyonce stylizowana na logo Venom czy Justina Biebera w wersji blackmetalowej.

Celebryci w rockowych koszulkach

Rockowy styl jest modny także wśród gwiazd, które na pozór nie mają wiele wspólnego z ciężkimi brzmieniami. W koszulkach Metalliki widziano choćby Kim Kardashian, a Justin Bieber występował w T-shircie Marilyna Mansona.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.