07.11.2018 16:59

Corn, Slapknot i Guns And Roses. Powstały koszulki dla "prawdziwych" fanów rocka

W jednym ze sklepów internetowych pojawiły się koszulki z błędami w nazwach zespołów. Twórcy zrobili je celowo.

Kim Kardashian, Lady Gaga, Justin Bieber
East News; SOLARPIX.COM / East News | J. Sharma / Bruja,PacificCoastNews / East News | Splash News / East News; SOLARPIX.COM

Każdy prawdziwy metalowiec ma w swojej szafie koszulki z ulubionymi kapelami. Zespoły poświęcają coraz więcej uwagi na to, aby stworzyć jak najatrakcyjniejszy merch, który pełni skuteczną rolę w promocji zespołów. Sprzedają ubrania na koncertach, festiwalach i w sieci, aby dotrzeć do jak największej liczby kupujących.

Jednak ogólnodostępność „zespołowych” ubrań ma swoje wady. Coraz częściej logo rockowych, a nawet metalowych artystów możemy zobaczyć na ubraniach choćby w sieciówkach. Skutki? Istnieją osoby, które maszerują dumnie z napisem Iron Maiden na piersi, a nie mają pojęcia, kim jest Bruce Dickinson, a gdy zapytasz koleżanki, którego wokalistę AC/DC ceni najbardziej, zrobi wielkie oczy, bo koszulkę z piorunem kupiła ze względu na ulubiony symbol.

Koszulki z błędami w nazwach zespołów

Na przekór tym dziwnym czasom wyszła firma MySoti, która celowo stworzyła koszulki z błędami. Zamiast T-shirtu Korna kupimy koszulkę z napisem Corn, Sklipknot widnieje w sklepie pod nazwą Slapknot. Z kolei osoba, która założy ubranie z symbolem grupy Motorhead, Snaggletoothem, może zostać odebrana też za fana…Radiohead. Wszystko przez mylący napis.

Koszulki gwiazd pop w metalowym stylu

To nie pierwszy pomysł na oryginalne koszulki. Całkiem niedawno w sieci pojawiły się projekty T-shirtów popowych wykonawców w metalowym stylu. Wśród propozycji pojawiła się chociażby koszulka Beyonce stylizowana na logo Venom czy Justina Biebera w wersji blackmetalowej.

Celebryci w rockowych koszulkach

Rockowy styl jest modny także wśród gwiazd, które na pozór nie mają wiele wspólnego z ciężkimi brzmieniami. W koszulkach Metalliki widziano choćby Kim Kardashian, a Justin Bieber występował w T-shircie Marilyna Mansona.

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Slipknot Korn Marilyn Manson