02.03.2020 15:27

Coronavirus z Chin nagrał singiel blackmetalowy "The End Is Near"

Na YouTubie pojawił się singiel metalowej grupy Coronavirus. Muzycy twierdzą, że pochodzą z Chin i polecają swój utwór "The End Is Near".

metal
foto: shutterstock.com

O koronawirusie mówi już cały świat. W związku z zagrożeniem zakażenia ludzie zaczynają bardziej dbać o higienę, wykupują ze sklepów środki czystości oraz żywność. Każdy chce być przygotowany na epidemię. Na zwiększającej się z dnia na dzień panice zyskują producenci preparatów do dezynfekcji oraz maseczek. W gorszej sytuacji są za to sklepy internetowe, które wysyłają paczki z Chin, czy Grupo Modelo, firma piwowarska eksportująca browar Corona Extra, który nie zachęca do spożywania swoją nazwą.

Coronavirus z singlem blackmetalowym "The End Is Near"

Jedni panikują, inni próbują się zabezpieczać przed wirusem, a jeszcze inni zachowują dystans i żartują z sytuacji. W sieci roi się od gifów, memów i komiksów związanych z chorobą. Z kolei na YouTubie pojawił się singiel "The End Is Near" blackmetalowej kapeli Coronavirus. W opisie nagrania czytamy, że formacja pochodzi z Chin, czyli miejsca, z którego zaczął rozprzestrzeniać się wirus.

Trudno stwierdzić, czy piosenka to kolejny żart, czy może kapela faktycznie istnieje i ma zamiar rozwijać swoją karierę. Dzieła Coronavirusa możecie posłuchać poniżej:

Dwayne Johnson
Dwayne Johnson
Przeczytaj także Koronawirus przeszkodził w tworzeniu filmu z Dwayne'em Johnsonem, Gal Gadot i Ryanem Reynoldsem

Coronavirus "The End Is Near". Tekst

"

My eyes
Burn in the fire
of the Inferno
My ears Hear nothing but
Screams from un'anima in pena
Dolore senza fine
Nessun rimpianto
Inferno
un incubo vivente
My hands
Are heavier than Iridio
Nothing but an
Dolore senza fine
Fática, every day feeling
Dolore senza fine
Nessun rimpianto "

Zobacz też: Allegro usuwa zbyt drogie oferty związane z koronawirusem. O ile zgłoszą je użytkownicy

Tagi: Rock News koronawirus