Courtney Love oskarżona o zlecenie morderstwa byłego zięcia

Maciej Koprowicz
30.05.2018 11:14
Courtney Love oskarżona o zlecenie morderstwa byłego zięcia Fot. ANGELA WEISSAFP/EAST NEWS

Były mąż córki Courtney Love i Kurta Cobaina wniósł oskarżenie wobec eks-teściowej. Twierdzi, że Love wraz z współpracownikami uknuła spisek dybiący na jego życie.

Portal TMZ podał informację, że Isaiah Silva, były mąż Frances Bean Cobain oskarżył Courtney Love o usiłowanie zabójstwa. Silva utrzymuje, że w spisku, który miał na celu pozbawienie go życia uczestniczyli również menedżer wokalistki Sam Lutfi, aktor Ross Butler, detektyw John Nazarian i muzyk Michael Schenk.

Silva zeznał, że 3 czerwca 2016 Lufti i dwaj inni mężczyźni włamali się do jego domu w Hollywood. Mieli go „obrabować, napaść, napastować seksualnie, porwać i próbować go zabić”. W wyniku napaści ucierpiała również matka Silvy.

Motywem kierującym włamywaczami miała być chęć zdobycia należącego do Silvy cennego instrumentu. W efekcie podziału majątku po rozwodzie z Frances Bean Cobain w 2017 roku przypadła mu między innymi gitara 1959 Martin, której jej ojciec, Kurt Cobain używał na słynnym koncercie Nirvany MTV Unplugged z 1993. Love i wspólnicy, według słów Isaiaha, chcieli odzyskać gitarę, wartą milion dolarów.

Przedstawiciele Courtney Love nie odnieśli się jeszcze do zarzutów ze strony jej byłego zięcia.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.