10.06.2019 10:39

Courtney Love ostro o filmie "The Dirt". Tommy Lee odpowiada

Courtney Love niedawno udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat filmu o Motley Crue. Piosenkarce nie do końca spodobał się ten film.

Courtney Love o "The Dirt"
fot: shutterstock.com

Wdowa po Kurcie Cobainie, Courtney Love postanowiła podzielić się swoją opinią na temat filmu "The Dirt", który jest dostępny na Netflix. W jednym z ostatnich wywiadów z magazynem Interview, artystka przyznała, że widziała produkcję i uważa ją za wyjątkowo nieudaną. Co jeszcze powiedziała Love?

Courtney Love o "The Dirt"

Piosenkarka uznała film za "głupi i szowinistyczny":

"

Spotkałam się niedawno z trzema przyjaciółkami [...]. Obejrzałyśmy najgłupszy film Netfliksa, który nosi tytuł "The Dirt". Jest taki głupi i szowinistyczny [...]. "

Motley Crue
Motley Crue
Przeczytaj także Motley Crue nigdy nie dołączy do Rock and Roll Hall of Fame ze względu na swoje skandaliczne zachowanie?

To jednak nie wszystko. Według artystki produkcja była dość przewidywalna:

"

Było naprawdę fajnie. Piłyśmy herbatę jaśminową. [...] oglądałyśmy tego rapera Machine Gun Kelly i żartowałyśmy. Zastanawiałam się "kiedy Ozzy [Osbourne] będzie wciągać mrówki? Po chwili wciągał mrówki. Wtedy Nikki Sixx mówi "Mam nową dziewczynę. Jest słodka. Jest cudowna" i dopowiedziałam "I na imię jej heroina". Po dwóch sekundach usłyszałam "I na imię jej heroina" [...]. "

Tommy Lee nie mógł powstrzymać się od skomentowania całej sytuacji. Perkusista Motley Crue napisał na Twitterze:

"

Hey Courtney, kiedy wychodzi film o Tobie? O, poczekaj... Nigdy!!!!!" "

Premiera filmu "The Dirt" na Netflix odbyła się 22 marca 2019 roku. Reżyserem materiału jest Jeff Tremain, który jest odpowiedzialny za pełnometrażową produkcję "Jackass". W rolę Vince'a Neila wcieli się Daniel Webber znany z "Punishera", Tommy'ego Lee zagra Machine Gun Kelly, a gitarzystą Mickiem Marshem będzie Iwan Rheon z "Gry o Tron" czy "Misfits". 

Zobacz także: Motley Crue świętuje 38. urodziny. Poznajcie najbardziej szalone historie zespołu

Tagi: Courtney Love Motley Crue Muzyka