Courtney Love zaatakowana przez taksówkarzy

Małgorzata Wierzejewska
26.06.2015 09:35
Courtney Love zaatakowana przez taksówkarzy Fot. Facebook/ Courtney Love

Artystka przeżyła chwile grozy. Wszystko przez francuskich taksówkarzy! Auto Courtney Love zaatakował wściekły tłum, który protestował przeciwko konkurencyjnej firmie przewozowej Uber.

Wyobrażacie sobie, że jesteście uwięzieni we własnym samochodzie i że nie możecie się z niego wydostać? Courtney Love przeżyła coś takiego podczas swojej ostatniej wizyty we Francji.

Przeczytaj także

Artystka trafiła w sam środek manifestacji taksówkarzy, którzy protestowali przeciwko tańszej firmie Uber. O tym, co się dzieje, przerażona, informowała swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych:

foto: Courtney Love/ Facebook Fot. foto: Courtney Love/ Facebook

To najstraszniejszy dzień mojego życia. Jestem we Francji, uwięziona w drodze z lotniska. Nasz samochód został zniszczony

Była żona Kurta Cobaina bała się opuścić auto, ponieważ tłum zachowywał się coraz bardziej agresywnie. Mało tego! Kierowca Courtney Love znalazł się na celowniku taksówkarzy. Cała sprawa naprawdę wyglądała poważnie. Nic dziwnego, że gwiazda była mocno zestresowana.

foto: Twitter/ Courtney Love Fot. foto: Twitter/ Courtney Love

Oni cały czas atakują nasz samochód, uderzają w niego metalowymi pałkami. To jest Francja? Bezpieczniej czułabym się w Bagdadzie!

W całej serii wpisów jakie zamieściła, Courtney Love wyraziła swoje wielkie, mówiąc ładnie, oburzenie. Jej zdaniem taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca, a jeśli już, to powinny zainteresować się nią władze miasta:

foto: Twitter/ Courtney Love Fot. foto: Twitter/ Courtney Love

Francois Hollande, gdzie do ku*** jest policja??? To u Was legalne, tak atakować przyjezdnych? Natychmiast ruszaj tyłek na lotnisko. Wtf???

Jak Courtney i jej kierowca wydostali się z opresji? Okazuje się, że musieli dać w łapę grupie motocyklistów. To właśnie oni odeskortowali ich z samego środka manifestacji:

foto: Facebook/ Courtney Love Fot. foto: Facebook/ Courtney Love

Udało nam się wydostać. Wielkie dzięki dla tych dwóch kolesi [...] nie mogę uwierzyć, że to się właśnie stało. Kocham Francuzów, ale Wasz rząd daje d***

Rzeczywiście, nic dziwnego, że Courtney Love prawie umarła ze strachu... Wybite szyby, obrzucone jajkami, zniszczone samochody i uwięzieni w nich ludzie - nie zazdrościmy. Całe szczęście, że tylko na tym się skończyło! A Wy, jak byście zareagowali w takiej sytuacji?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.