03.07.2017 11:17

Cover „Every Breath You Take” w wykonaniu José Feliciano nie przypadł do gustu Stingowi

Miny muzyka świadczą o tym, że chyba nie najlepiej ocenił tę wersję hitu The Police. Zresztą sami sprawdźcie, jak brzmi ten cover.

Cover „Every Breath You Take” w wykonaniu José Feliciano nie przypadł do gustu Stingowi
foto: kadr z wideo

Prestiżowa nagroda Polar Music Prize przyznawana przez Szwedzką Królewską Akademię Muzyczną trafiła w 2017 roku w ręce Stinga. Podczas gali wręczenia statuetki przed tym, jak nagroda trafiła do artysty na scenie pojawił się Jose Feliciano - niewidomy portorykański muzyk.

Gitarzysta wykonał przebój „Every Breath You Take” z 1983 i postanowił nieco poszaleć z interpretacją. W konsekwencji nagranie z tego koncertu obiegło internet, bowiem dziwne miny Stinga świadczą o tym, że chyba to wykonanie mu za bardzo nie przypadło do gustu.

Posłuchajcie tego coveru i sami oceńcie taką interpretację:

Internauci, oczywiście jak to internauci, nie pozostawili suchej nitki na Feliciano - pojawiło się wiele głosów, że takiego coveru po prostu nie da się słuchać. Sam Sting odbierając statuetkę stwierdził, że jest niezwykle zaszczycony faktem, że przebywa obok legendy, która wpłynęła mocno na jego twórczość. Może zatem mina Stinga o niczym wcale nie świadczy...

Tymczasem „Every Breath You Take” w wykonaniu Stinga będziemy mogli usłyszeć już niebawem. Sting ponownie pojawi się w Polsce 12 października 2017 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Koncert odbędzie się w ramach trasy promująca ostatni krążek artysty zatytułowany „57TH & 9TH”

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele