Cover Kultu doprowadził Nosowską do łez na Woodstocku

Maciej Koprowicz
09.08.2017 15:11
Cover Kultu doprowadził Nosowską do łez na Woodstocku

Przystanek Woodstock to nie tylko wspaniała zabawa, ale też prawdziwie wzruszające momenty. Po wykonaniu wielkiego przeboju Kultu przed festiwalową publicznością Kasia Nosowska z Heya nie mogła powstrzymać łez.

Nie milkną echa Przystanku Woodstock 2017 w Kostrzynie nad Odrą. Festiwal, który trwał od 3 do 5 sierpnia, zgromadził kilkaset tysięcy fanów muzyki z całej Polski i Europy. Wielu uczestników imprezy za najlepszy jej koncert uważa występ grupy Hey. Kasia Nosowska i spółka zagrali na Dużej Scenie 4 sierpnia.

Najbardziej emocjonalnym momentem koncertu było wykonanie „Arahji” Kultu, pochodzącej z albumu „Spokojnie” z 1988. Utwór gości w koncertowej setliście Heya od kilkunastu miesięcy, ale jego interpretacja przed tysiącami fanów na Woodstocku była dla wokalistki doznaniem wyjątkowym. Po zaśpiewaniu piosenki Kasia Nosowska pozwoliła sobie na bardzo emocjonalną wypowiedź w stronę widzów.

Jezu, to było tak wzruszające, masakra no! Jesteście jacyś, po prostu, tkani z jakiejś przedziwnej materii. Takiej najpiękniejszej, najdelikatniejszej, złoto-jedwabno-boskiej. Naprawdę! Chciałabym mieć ramiona jak spaghetti, jak wielkie bochny chleba, by wszystkich was otulić. Wiem, że jestem infantylna, ale to starość.

Reakcja publiczności doprowadziła Kasię do łez wzruszenia. Zobaczcie fanowskie wideo z Heyową wersją „Arahji” i komentarz liderki zespołu:

Hey działa od 1992. Łatwo policzyć, że w tym roku przypada jubileusz 25 lat działalności zespołu. Z tej okazji zapowiedział trasę koncertową, na której do składu dołączy jego założyciel, Piotr Banach.Trasa pod hasłem Fayrant obejmie siedem koncertów, na których pojawią się też specjalni goście zespołu - Titus z Acid Drinkers, Beata Kozidrak z Bajmu, Dawid Podsiadło, Igor Herbut z LemON, Ania Dąbrowska, O.S.T.R. i siostry Przybysz.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.