Cover "Stairway to Heaven" na bałałajce w wykonaniu rosyjskiej orkiestry [WIDEO]

19.08.2019 14:39
Cover "Stairway to Heaven" na bałałajce w wykonaniu rosyjskiej orkiestry [WIDEO] Fot. kadr z wideo "Led Zeppelin на 6ти балалайках"

Rosyjska orkiestra folkowa wykonała fantastyczny cover legendarnego utworu Led Zeppelin. Musicie to usłyszeć!

Rosyjska orkiestra folkowa stworzyła piękny i niezwykle nostalgiczny cover słynnej piosenki zespołu Led Zeppelin. Jak brzmi utwór "Stairway to Heaven" wykonany na bałałajce?

Cover "Stairway to Heaven" na bałałajce

Rosyjscy muzycy z N.P. Osipov National Academic Folk Instruments Orchestra of Russia wykonali na bałałajkach bardzo nastrojowy i klimatyczny cover utworu "Stairway to Heaven", zespołu Led Zeppelin. Słodkie, melodyjne brzmienie tradycyjnego instrumentu dopełnia fantastyczny charakter utworu i legendarnego albumu, z którego pochodzi. Zobaczcie sami:

Przeczytaj także

Lubicie covery? Na naszej stronie, w dziale Muzyka, znajdziecie dużo artykułów poruszających ich tematykę. Znajdziecie tam między innymi teksty o najgorszym coverze "Enjoy the Silence" Depeche Mode, polskim coverze "Zombie" The Cranberries oraz youtuberze, który wykonał cover Lamb of God strzelając z karabinu.

Zobacz też: 15 coverów popularniejszych od oryginałów

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.