Cover The Rolling Stones w wykonaniu Motörhead pojawił się w reklamie luksusowego samochodu

Maciej Koprowicz
14.06.2018 12:38
Cover The Rolling Stones w wykonaniu Motörhead pojawił się w reklamie luksusowego samochodu Fot. Mike Gray/LFI/Avalon.red/REPORTER/EAST NEWS, James Shaw/Photoshot/REPORTER/EAST NEWS

Słynny „Sympathy For The Devil” Stonesów zaśpiewany przez Lemmy’ego Kilmistera promuje nowy model samochodu Acura.

Acura to japońska marka samochodów, należąca do Honda Motor Company. Honda produkuje pod nią luksusowe auta na takie rynki, jak USA, Kanada, Meksyk i Chiny.

Jednym z najpopularniejszych modeli Acury jest RDX, produkowany od 2006 roku. Zaprezentowano właśnie wersję tego modelu na 2019 rok. Efektownej reklamie pojazdu towarzyszy dość zaskakująca ścieżka dźwiękowa.

W reklamie nowej Acury RDX wykorzystano „Sympathy For The Devil” Motörhead. To oczywiście cover legendarnego utworu The Rolling Stones z albumu „Beggars Banquet” z 1968 roku. Utwór ukazał się na wydanym w 2017 albumie „Under Cöver”.

Zobaczcie sami, jak luksusowe auto prezentuje się z muzyką Stonesów w wykonaniu Lemmy'ego i spółki.

Motörhead w reklamach

Zaskoczonym przypominamy, że to nie pierwsza reklama telewizyjna z muzyką Lemmy’ego Kilmistera. W 2017 w spocie samochodu Kia pojawił się kultowy „Ace Of Spades”. Sam szef Motörhead również grywał w reklamach, promował między innymi… picie mleka.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.