Covery, które zagrała Metallica na swoich koncertach

16.07.2019 13:25
Metallica gra Rammsteina|undefined Fot. . kadr z wideo YouTube: Metallica: Rob & Kirk's Doodle (Berlin, Germany - July 6, 2019)

Podczas ostatniego koncertu Metalliki w Berlinie, zespół zaskoczył publiczność. Muzycy wykonali jeden utwór z repertuaru zespołu Rammstein.

Koncert Metalliki w Polsce odbędzie się już w sierpniu 2019 roku. Metallica jednak nie zwalnia tempa i na swoich koncertach prezentuje coraz to nowsze setlisty. Warto również wspomnieć o coverach, które gra zespół. Publiczność usłyszała już utwór "Killers" Iron Maiden, "Engel" Rammsteina, a nawet "Wehikuł czasu" Dżemu. Fani zastanawiają się, co zespół zagra w sierpniu w Polsce? To będzie niespodzianka, a tymczasem przedstawiamy najlepsze wykonania piosenek, które nie są z repertuaru Metalliki.

Metallica gra covery na swoich koncertach

28 kwietnia 2018 roku Metallica zagrała koncert w Polsce. To właśnie wtedy grupa zaskoczyła polską publiczność i wykonała piosenkę polskiego zespołu Dżem "Wehikuł czasu". Rob Trujillo stanął wtedy za mikrofonem i świetnie poradził sobie z polskim tekstem:

18 czerwca 2019 roku Metallica zagrała w Manchesterze, w którym wykonała "I Wanna Be Adored" zespołu The Stone Rose:

Kiedy Metallica zagrała w Berlinie, postanowiła zagrać coś z repertuaru Rammsteina. Zespół wykonał utwór "Engel". Za mikrofonem ponownie stanął basista, a 75 tysięcy widzów śpiewało razem z nim refren piosenki "Engel":

Przeczytaj także

Metallica w Polsce 2019

Zespół przyjedzie do Polski w ramach trasy World Wired Tour. 21 sierpnia 2019 roku grupa wystąpi w PGE Narodowym w Warszawie. Oprócz Metalliki na scenie zobaczymy również Ghost i Bokassa. Bilety są w cenie od 229 złotych do 479 złotych, a wejściówki można nabyć na stronie livenation.pl. Ciekawe, jaki cover zespół zagra w Warszawie.

Zobacz także: Metallica wydała piwo Enter Night Pilsner

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.