Cradle of Filth wchodzą do studia

Magda Słomka
02.10.2014 15:13
Cradle of Filth wchodzą do studia Fot. wikia.com

Jeszcze więcej grozy! Zespół Cradle of Filth zapowiada kolejną płytę.

Grupa potwierdziła doniesienia i wejdzie do studia nagraniowego już w 24 listopada 2014 r., po zakończeniu październikowej trasy koncertowej. Będzie to 11. płyta brytyjskich „Kredek”. Album nosi roboczy tytuł „Hammer Of The Witches”.

Muzycy są już przygotowani:

Tracklista naszej dekadenckiej manifestacji diabelskiego wykroczenia w postaci albumu obecnie stoi pod znakiem 15 kawałków, z założeniem, że kilka z nich pojawi się jako bonus do specjalnej wersji płyty. Czekajcie na wieści o tytułach nowych utworów oraz jak idzie nam na próbach jeszcze w tym tygodniu.

Zmiany, zmiany, zmiany...

Na nowym krążku zabraknie brzmienia grającego od osiemnastu lat w zespole gitarzysty, Paula Allendera, z którym Cradle Of Filth rozstali się w tym roku.

„Hammer Of The Witches” będzie zarejestrowana z udziałem dwóch nowych gitarzystów: pochodzącego z Czech, „Ashoka” i Brytyjczyka, Richarda Shawa.

Nowym członkiem zespołu jest także grająca na klawiszach Kanadyjka -  Lindsay Schoolcraft.

Wokalista Cradle Of Filth, Dani Filth, powiedział o nowym materiale:

Brzmi to wspaniale. Można to porównać do tego, co robiliśmy na „Dusk... And Her Embrace”, „Cruelty And The Beast” i „Midian”, tyle że z większą świeżością. Jedno jest pewne - nowy album będzie przesuwać granice tego, co do tej pory osiągnęliśmy. 101 procent metalowej furii!

Wstępna data ukazania się płyty to czerwiec 2015 r. Ostatni krążek Cradle Of Filth, „The Manticore and Other Horrors", wydano w  październiku 2012 roku. Przypatrzcie się jak wyglądali członkowie „Kolebki Plugastwa” w teledysku do „Frost on Her Pillow” promującego poprzedni album:

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.