Crystal Fighters zaprezentował nowy utwór „Boomin’ In Your Jeep”

Maciej Koprowicz
24.05.2018 13:14
Crystal Fighters zaprezentował nowy utwór „Boomin’ In Your Jeep” Fot. kadr z wideo

Angielsko-hiszpański zespół powraca z nowym singlem i teledyskiem. To pierwsza porcja premierowej muzyki Fighters od dwóch lat.

Crystal Fighters to zespół, który tworzą muzycy pochodzący z Anglii i hiszpańskiej Nawarry. Zasłynął łączeniem indie rocka i electro z wpływami folku z Półwyspu Iberyjskiego, szczególnie z Kraju Basków. Muzycy wykorzystują w swojej twórczości, obok nowoczesnych instrumentów, także tradycyjne instrumenty ludowe, na przykład txalaparta (rodzaj instrumentu perkusyjnego z dwóch drewnianych pałek).

23 maja 2018 ukazał się pierwszy od 2016 singiel formacji. Do utworu „Boomin’ In Your Jeep” nakręcono teledysk utrzymany w imprezowym, wakacyjnym klimacie, idealny na zbliżające się lato. Zobaczcie i posłuchajcie:

Crystal Fighters – kiedy nowy album?

„Boomin’ In Your Jeep” to pierwsze nagranie Crystal Fighters, które ukazało się w barwach nowego wydawcy zespołu, Warner Bros. Records. Nie wiadomo jeszcze, czy zapowiada nowy album studyjny angielsko-hiszpańskiej grupy. Na razie dyskografię Crystal Fighters zamyka płyta „Everything Is My Family” z 2016, promowana singlem „All Night”.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.