Cud w Manchesterze! Liam i Noel Gallagherowie pogodzili się na święta

Maciej Koprowicz
20.12.2017 13:22
Cud w Manchesterze! Liam i Noel Gallagherowie pogodzili się na święta Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/EAST NEWS, Pixabay

Bracia Gallagher, jak my ich szanujemy! Najsłynniejsze rockowe rodzeństwo zakopało wojenny topór z okazji Bożego Narodzenia.

Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory – śpiewał Seweryn Krajewski z Czerwonych Gitar o wigilii. I miał rację. Boże Narodzenie to magiczny czas, który sprzyja zgodzie, pojednaniu, przyjaźni i miłości. Gdy błyszczy pierwsza gwiazdka, nawet zaprzysięgli wrogowie choć na moment zapominają o rywalizacji. Skłóceni na co dzień członkowie rodziny w święta znów stają się sobie bardzo bliscy.

Czy może więc dziwić fakt, że tuż przed Bożym Narodzeniem pojednali się bracia Gallagherowie? Dawni liderzy Oasis od kilku lat byli skłóceni i przy każdej okazji wbijali sobie szpile, co przekreślało możliwość reaktywacji britpopowej legendy. Na szczęście wygląda na to, że świąteczny czas skłonił ich do podania sobie rąk.

Choć Liam Gallagher wykorzystuje swojego Twittera zazwyczaj do szkalowania swojego brata, tym razem tą drogą złożył mu życzenia.

Chcę życzyć wesołych świąt całemu zespołowi NG [Noela Gallaghera]. To był świetny rok. Dzięki za wszystko, do zobaczenia jutro.

Post spotkał się z niedowierzaniem fanów, mających w pamięci ostatnie wzajemne złośliwości pomiędzy braćmi.

Jakiemu zespołowi? Chyba nie zamierzasz roztopić lodów, bo idą święta? NG nie wyciągnął do ciebie ręki.

Liam odparł:

Właśnie wyciągnął.

Między nami dobrze jest.

A jeszcze niedawno Liam kpił z tego, że Noel zatrudnia na swoich koncertach osobę grającą na nożyczkach i nazywał go ziemniakiem. Zaiste, Boże Narodzenie to magiczny czas!

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.