Czemu nie warto słuchać Guns N' Roses w łóżku?
Jakub Gańko
09.02.2016 14:02
Czemu nie warto słuchać Guns N' Roses w łóżku? Fot. kadr z wideo + Bóg Pejnta

Jeśli jesteście fanami zespołu Axla Rose'a, lepiej poważnie się zastanówcie, czy chcecie go słuchać ze swoją dziewczyną. Może się to źle skończyć...

Wokalista Guns N' Roses nie bez powodu z miejsca stał się idolem milionów nastolatków i obiektem westchnień milionów nastolatek. Każdy facet chciałby być jak Axl (oczywiście sprzed diety Taco Bell). Prawdziwy rockman z krwi i kości, który zawróci w głowie każdej dziewczynie, a nawet zaprowadzi na ślubny kobierzec, by dowieść swej szczerej duszy romantyka.

No właśnie - i dokładnie na to trzeba uważać. W końcu kobiety zawsze wybierają łobuzów i nagle może się okazać, że taki Axl Rose będzie dla nich ważniejszy od nas. Uważajcie następnym razem, kiedy Wasza dziewczyna będzie chciała posłuchać „Appetite for Destruction” (bo ta płyta stanowi chyba największe zagrożenie). Szczególnie w intymniejszych sytuacjach.

O tym, jak się mogą skończyć gorące chwile sam na sam, jeśli puścimy do tego „Paradise City” Guns N' Roses, przekonał się bohater poniższego wideo. Z pewnością chciał doprowadzić swoją partnerkę do szaleństwa i początkowo kawałek Axla nawet w tym pomagał. Z czasem jednak kobieta coraz mocniej skupiała się na muzyce niż na swoim kochanku...

Do czego to ostatecznie doprowadziło, zobaczycie poniżej:

Do podobnej sytuacji raczej by nie doszło, gdyby nasze gołąbeczki słuchały „Chinese Democracy” albo oglądały „Appetite for Democracy 3D”. Cóż, mężczyźnie pozostaje chyba zamówić sobie najnowszy wynalazek Taco Bell, Quesalupę, a kobieta - nie wątpimy - dałaby i astronomiczne 2500 dolarów za wejściówkę VIP na koncert Guns N' Roses.

O początkach kariery zespołu mieliśmy okazję dowiedzieć się więcej dzięki dokumentowi BBC. Cały ten gunsowy boom, który obecnie oglądamy, związany jest oczywiście z powrotem grupy ze Slashem i Duffem McKaganem na pokładzie. Jeśli uważacie się za nie mniejszych fanatyków Guns N' Roses niż blondynka powyżej, sprawdźcie swoją wiedzę w naszym quizie.

A jak Wasi partnerzy reagują na Gunsów?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.