13.12.2016 12:29

Czemu nowy wokalista Five Finger Death Punch śpiewa o ku*asach?

Amerykańscy fani Five Finger Death Punch mogli się bardzo zdziwić podczas ostatnich koncertów swojej ulubionej grupy. I nie chodzi tym razem o gościnne występy syna Bruce'a Dickinsona...

Czemu nowy wokalista Five Finger Death Punch śpiewa o ku*asach?
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Tym, którzy ten fakt przegapili, przypominamy: Ivan Moody tymczasowo zrezygnował z koncertowania w szeregach swojego zespołu ze względów zdrowotnych. Na ostatnich występach nie był w najlepszej formie, a nawet kłamał na temat śmierci swojej matki. W ramach zastępstwa Five Finger Death Punch poprosił o pomoc w dokończeniu tournée wokalistę All That Remains, Phila Labonte.

Nie był to jednak jedyny gość na ostatnich koncertach amerykańskiej grupy. W trakcie występu w Huntington 3 grudnia 2016 roku do gitarzysty Jasona Hooka dołączył na scenie syn Bruce'a Dickinsona, Austin Dickinson, występujący na co dzień we własnej kapeli As Lions. On, o dziwo, nie miał problemów z przyswojeniem sobie tekstów zespołu...

Co innego można na podstawie poniższego nagrania stwierdzić na temat zastępującego Ivana Moody'ego Phila Labonte. Okazało się bowiem, że wokalista śpiewa z promptera i nawet nie przykłada zbyt dużej wagi do słów, które się na nim pojawiają. Gdy koledzy z zespołu postanowili wykorzystać ten fakt do żartu, wpadł po same uszy.

A trzeba przyznać, że pomysł mieli dość efektowny. W tekście utworu „The Bleeding” zmienili pierwszy wers z „I remember when all the games began” („Pamiętam, kiedy rozpoczęły się te wszystkie gierki”) na „I remember when all the dicks began” („Pamiętam, kiedy rozpoczęły się te wszystkie ku*asy”). Labonte nawet się nie zająknął - zobaczcie sami:

Co prawda wspominaliśmy na początku, że tym razem cała akcja nie ma nic wspólnego z synem Bruce'a Dickinsona, ale być może nie dostrzegamy czegoś w obrazie całości. Wszakże jeden z naszych Czytelników na Wykopie zwrócił już jakiś czas temu uwagę na pewien osobliwy fakt... Ale żeby nie było, że Was nie ostrzegaliśmy.

wykop

Jak oceniacie żart muzyków Five Finger Death Punch?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Five Finger Death Punch