19.06.2019 15:09

Członkowie Motley Crue są wściekli na nowy dokument o zespole. Będzie pozew?

Wygląda na to, że producentów nieautoryzowanego dokumentu o historii Motley Crue czeka trudny okres. Członkowie zespołu są wściekli na najnowszą produkcję.

Motley Crue
fot. shutterstock.com

Mowa o serii "Breaking the Band", która każdy odcinek poświęca innemu zespołowi. Jeden z epizodów opowiada historię Motley Crue. Członkowie rockowej grupy nie są jednak zadowoleni. Vince Neil i Nikki Sixx niemal od razu zareagowali na produkcję, która rzekomo jest przekłamana.

Członkowie Motley Crue wściekli na nowy dokument o zespole

Vince Neil i Nikki Sixx postanowili opublikować komentarz w sprawie krótkiego filmu dokumentalnego o zespole. Wokalista Motley Crue skupił się na zrelacjonowaniu części, w której jest mowa o jego odejściu z zespołu w 1992 roku:

"

"Breaking the Band" to pie*rzone wspomnienie managera Douga Thalera, który nie pamięta, że to on stoi za rozpadem zespołu. Zespół nie rozpadł się z powodu mojego zamiłowania do wyścigów samochodowych. Zespół rozpadł się, bo on był za dużą ci*ą, żeby powiedzieć: "Panowie, zróbmy tydzień przerwy, ochłońmy". To on zadzwonił do mnie i powiedział, że wylatuje z zespołu. Świetny management! "

The Dirt audiobook
The Dirt audiobook
Przeczytaj także Motley Crue wydaje "The Dirt" w formie audiobooka

Vince Neil zareagował bardzo emocjonalnie. Nikki Sixx jednak skwitował to krótko:

"

"Breaking the Band" nie uzyskało autoryzacji Motley Crue. Nasi prawnicy wyślą im odpowiednie pismo, żeby zaprzestać dalszych działań. @ReelzChannel to dno beczki "

W kolejnym tweecie napisał:

"

Czy @ReelzChannel powinno ponosić odpowiedzialność za wypuszczanie programu bez autoryzacji tak wielu artystów? Jestem zawiedziony, że myślą, że mogą opowiadać naszą historię ŻYCIA tylko po to, żeby się sprzedawało [...] i bez naszej zgody. "

Zobacz także: Motley Crue nie dołączy do Rock and Roll Hall of Fame ze względu na swoje zachowanie?

Tagi: Motley Crue Nikki Sixx