Członkowie The Rolling Stones złożyli hołd Charliemu Wattsowi. Poruszające wpisy

26.08.2021 09:38
Członkowie The Rolling Stones złożyli hołd Charliemu Wattsowi. Poruszające wpisy Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Świat rocka nadal nie może pozbierać się po informacji o śmierci Charliego Wattsa, perkusisty The Rolling Stones. Niedawno swoje oświadczenia wydali jego koledzy z zespołu.

Jagger, Richards i Wood złożyli hołd Charliemu Wattsowi

Hołd Wattsowi złożyło mnóstwo osób - od Paula McCartneya, przez Eltona Johna, aż do Questlove'a. Do tej grupy dołączyli również członkowie The Rolling Stones, którzy dzielili scenę z Wattsem przez kilka dekad.

Polecamy

Zarówno Mick Jagger, jak i Keith Richards postanowili złożyć hołd Wattsowi niewerbalnie. Wokalista udostępnił zdjęcie uśmiechniętego Wattsa za zestawem perkusyjnym, robiącego to, co kochał. Richards wrzucił natomiast zdjęcie jego zestawu perkusyjnego z zawieszoną plakietką "Zamknięte", jasno pokazując całemu światu, że nikt nie będzie w stanie zastąpić Wattsa w zespole. 

Ronnie Wood również oddał hołd Wattsowi, jednak on postanowił skorzystać ze słów. Muzyk udostępnił zdjęcie, na którym obydwaj pozują uśmiechnięci. W podpisie możemy natomiast przeczytać:

Kocham Cię mój Bliźniaku. Będzie mi Ciebie bardzo brakowało, byłeś najlepszy.

Charlie Watts zmarł 24 sierpnia 2021 roku w wieku 80 lat. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.