13.05.2019 16:43

Członkowie "fake'owego" zespołu Threatin pozwali swojego byłego lidera i wygrali

Jered Threatin przegrał sprawę przeciwko byłym członkom jego zespołu. Muzycy zażądali zwrotu pieniędzy za wymyśloną przez lidera trasę po Europie. 

Threatin
foto: kadr z wideo

Grupa Threatin to metalowcy, których lider zdaje się wyznawać zasadę, że nieważne jak o nim mówią, ważne by mówili. Jered był tak zdeterminowany, aby wyruszyć w trasę po Europie, że oszukał tamtejszych organizatorów koncertów. Dokupił swojemu zespołowi lajków, założył nieprawdziwą agencję i wraz z kolegami ruszył na podbój Starego Kontynentu. Niestety czar sławy poza granicami Ameryki prysł, kiedy na pierwszym z występów pojawiły się zaledwie 3 osoby.

Farmy lajków
Farmy lajków
Przeczytaj także Tak wyglądają "farmy lajków". To z nich skorzystał Threatin?

Threatin: Koledzy z zespołu pozwali lidera grupy

Chociaż plan na karierę Jereda upadł, muzyk nie poddaje się. Twierdzi, że wszystko było częścią jego planu i chce kontynuować karierę. Ogłosił na Instagramie zespołu, że szuka nowego gitarzysty, aby móc wyruszyć w kolejną trasę. Jednak zanim do tego dojdzie, wokalista będzie musiał rozliczyć się z byłymi członkami Threatin. Koledzy Jereda pozwali go w związku z nieudaną trasą w Anglii. Muzycy nie mieli pojęcia o przekrętach swojego lidera, dlatego chcą odzyskać zainwestowane w przedsięwzięcie pieniądze. Gitarzysta Joe Prunera i perkusista Dane Davis domagają się od Jereda zwrotu 20 tysięcy dolarów. 

Wokalista przegrał sprawę i decyzją sądu, będzie musiał zwrócić kolegom dług.

Zobacz też: >>Threatin ruszy w kolejną trasę i nagra nowy album<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News