Czwarty krążek Airbourne jeszcze w 2015 roku!

Magda Słomka
28.01.2015 13:11
Czwarty krążek Airbourne jeszcze w 2015 roku! Fot. airbournerock.com

Muzycy z Australii podpisali kontrakt z inną, niż do tej pory wytwórnią i niebawem wydadzą kolejny studyjny album. Na jakim etapie prac się znajdują?

W grudniu 2014 roku świat obiegły informacje, że australijski zespół ma zamiar wydać podwójną koncertową płytę. Lider grupy, Joel O’Keeffe, powiedział, że zanim jednak się to stanie, muzycy muszą nagrać swój czwarty studyjny album. No i już!

Artyści poinformowali swoich fanów na Facebooku, że są właśnie w trakcie pisania kawałka numer cztery na nowy krążek i znajdują inspirację z niewielką pomocą Jim Beama z Colą...

airbourne fb

Zespół Airbourne podpisał kontrakt ze Spinefarm Records. Jest to fińska wytwórnia płytowa, która miała już pod swoimi skrzydłami między innymi produkcje takich zespołów jak Venom, Electric Wizard, Immortal czy Five Finger Death Punch.

Poprzednie trzy studyjne krążki grupa wydała pod szyldem Roadrunner. Jak czują się muzycy po tej dość drastycznej zmianie?

Jesteśmy podekscytowani podpisaniem umowy z najbardziej solidną i prawdziwą hardrockową wytwórnią płytową. Pracowaliśmy kiedyś z paroma osobami stamtąd i jesteśmy całkowicie przekonani, że posiadanie każdego ich w swoim obozie gwarantuje wiele hardrockowych lat, które są jeszcze przed nami. Nie możemy się już doczekać żeby skopać Wasze tyłki w 2015 roku!

Prezes Spinefarm, Jonas Nachsin, docenia to, że to właśnie Airbourne dostał się pod skrzydła jego firmy:

Airbourne zachwyca publiczność na całym świecie swoimi energetycznymi koncertami i szalenie przebojowymi piosenkami. Cieszymy się, że możemy stać się częścią tej wielkiej siły.

Przypominamy, że już w czerwcu 2015 roku być może będziecie mieli okazję posłuchać na żywo kawałków z nowego krążka Airbourne w Polsce!

Koncerty w Polsce:

  • 9.06.2015 Wrocław – Alibi
  • 10.06.2015 Warszawa – Proxima
  • 11.06.2015 Gdańsk – B90
Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.