Czy 5-letni syn Scotta Iana będzie teraz DJ-em Limp Bizkit?
20.04.2017 15:03
Czy 5-letni syn Scotta Iana będzie teraz DJ-em Limp Bizkit? Fot. AP/FOTOLINK/East News

W końcu po zatrudnieniu 12-letniego syna Roberta Trujillo przez Korna wszystko jest możliwe...

12-letni syn basisty Metalliki w zespole Jonathana Davisa to już fakt. Informacja o dołączeniu młodego muzyka do Korna mogła z początku wydawać się żartem, mamy już jednak materiały wideo, które potwierdzają, że nie wziął się w szeregach Korna znikąd. Czy ta współpraca rozpocznie nowy trend w muzyce metalowej?

Amerykańska strona MetalSucks wpadła na pomysł kolejnej akcji tego typu. Tym razem zespół Limp Bizkit miałby wspomóc... pięcioletni syn Scotta Iana z Anthrax. Revel Young Ian miałby zastąpić w grupie Franko Carino, który od 2013 roku jest jej koncertowym DJ-em.

Zapytany o komentarz na temat swoich występów z Limp Bizkit, sen Scotta Iana wykrzyknął „nookie!”, po czym schował się za spódnicą mamy, która wyjaśniła, że chłopiec przechodzi właśnie przez fazę nieśmiałości.

Wcześniej rolę tę pełnił przez lata DJ Lethal, jednak opuścił on szeregi zespołu w 2012 roku. Revel miałby występować w Limp Bizkit za gramofonami w trakcie nadchodzącej trasy koncertowej po Rosji. Ciekawe, czy tym razem Fred Durst znowu skupiałby się przede wszystkim na piciu wódki i wizytowaniu jej fabryk...

Pięcioletni Revel - zgodnie z relacją MetalSucks - miał otrzymać swój pierwszy stół DJ-ski od swojego wujka, Meat Loafa. Twórca „Bat Out of Hell” jest bowiem ojcem piosenkarki Pearl Aday, żony Scotta Iana i matki Revela. Złośliwi już twierdzą, że zabawkowy stół w zupełności by mu wystarczył, by poradzić sobie w szeregach Limp Bizkit...

Przy wszystkich tych rodzinnych zamieszaniach warto pamiętać, że dołączanie dzieci do zespołów metalowych nie jest niczym nowym. Nawet w rodzimym projekcie Anti Tank Nun Titusa z Acid Drinkers wziął udział jego syn, Max, który zagrał na basie. Niedawno zaś wystąpił w klipie grupy Ryba and The Witches.

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.