20.04.2017 15:03

Czy 5-letni syn Scotta Iana będzie teraz DJ-em Limp Bizkit?

W końcu po zatrudnieniu 12-letniego syna Roberta Trujillo przez Korna wszystko jest możliwe...

Czy 5-letni syn Scotta Iana będzie teraz DJ-em Limp Bizkit?
foto: AP/FOTOLINK/East News

12-letni syn basisty Metalliki w zespole Jonathana Davisa to już fakt. Informacja o dołączeniu młodego muzyka do Korna mogła z początku wydawać się żartem, mamy już jednak materiały wideo, które potwierdzają, że nie wziął się w szeregach Korna znikąd. Czy ta współpraca rozpocznie nowy trend w muzyce metalowej?

Amerykańska strona MetalSucks wpadła na pomysł kolejnej akcji tego typu. Tym razem zespół Limp Bizkit miałby wspomóc... pięcioletni syn Scotta Iana z Anthrax. Revel Young Ian miałby zastąpić w grupie Franko Carino, który od 2013 roku jest jej koncertowym DJ-em.

"

Zapytany o komentarz na temat swoich występów z Limp Bizkit, sen Scotta Iana wykrzyknął „nookie!”, po czym schował się za spódnicą mamy, która wyjaśniła, że chłopiec przechodzi właśnie przez fazę nieśmiałości. "

Wcześniej rolę tę pełnił przez lata DJ Lethal, jednak opuścił on szeregi zespołu w 2012 roku. Revel miałby występować w Limp Bizkit za gramofonami w trakcie nadchodzącej trasy koncertowej po Rosji. Ciekawe, czy tym razem Fred Durst znowu skupiałby się przede wszystkim na piciu wódki i wizytowaniu jej fabryk...

Pięcioletni Revel - zgodnie z relacją MetalSucks - miał otrzymać swój pierwszy stół DJ-ski od swojego wujka, Meat Loafa. Twórca „Bat Out of Hell” jest bowiem ojcem piosenkarki Pearl Aday, żony Scotta Iana i matki Revela. Złośliwi już twierdzą, że zabawkowy stół w zupełności by mu wystarczył, by poradzić sobie w szeregach Limp Bizkit...

Przy wszystkich tych rodzinnych zamieszaniach warto pamiętać, że dołączanie dzieci do zespołów metalowych nie jest niczym nowym. Nawet w rodzimym projekcie Anti Tank Nun Titusa z Acid Drinkers wziął udział jego syn, Max, który zagrał na basie. Niedawno zaś wystąpił w klipie grupy Ryba and The Witches.

Chciałbyś usłyszeć syna Scotta Iana w Limp Bizkit?

Tagi: Duperele Scott Ian Limp Bizkit