28.09.2015 07:56

Czy Behemoth zabrzmiał znajomo?

Polsat zapłonął... W programie „Twoja twarz brzmi znajomo” jedna z uczestniczek postanowiła poszaleć i udawała Nergala. Jak to wyglądało?

Czy Behemoth zabrzmiał znajomo?
foto: kadr z wideo

Nie wiesz jak zaszokować mamę, kolegę, nauczyciela czy (jeśli jesteś troszkę sławny) publiczność? Przebierz się za blackmetalowca! Wysmaruj twarz węglem albo kredą, ubierz się w czarny kubraczek i – rzecz obowiązkowa – potrzymaj przez chwilę nad głową chiński plastikowy miecz. To dzięki niemu Twoją twarz (która brzmi znajomo?) otuli zimna paćka z dżemu wiśniowego (krew).

Tak zrobiła uczestniczka programu rozrywkowego „Twoja twarz brzmi znajomo”, który polega na tym, że znane i mniej znane osoby udają na scenie kogoś innego. Zobaczcie, jak wygląda Monika Dryl w szatańskim z założenia wydaniu „śpiewając” utwór „Lucifer” zespołu Behemoth!

Miny sędziów oraz publiczności – bezcenne...

Zaimponowało Ci to wykonanie? Chcesz być bardziej mroczny dzięki telewizji Polsat? Antyradio.pl ci pomoże! Sprawdź, jak stać się blackmetalowcem, graj później na ulicy z bólem serca, jedź do Pragi, by zaprezentować szatańską kołysankę na ukulele, wychowaj dzieci w piekielnym duchu, a jak już poczujesz się, jakby ogarnął Cię mrok, sprawdź co nabroili Twoi nowi bracia czytając zestawienie 10 zbrodni blackmetalowców.

Śmiać się czy płakać?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Behemoth Adam Nergal Darski