16.06.2016 13:28

Czy Chris Adler opuści Megadeth?

Dave Mustaine już niebawem zdecyduje co dalej z perkusistą, który ma zbyt wiele muzycznych obowiązków.

Czy Chris Adler opuści Megadeth?
foto: Los Angeles Times / Polaris / East News; AP / Fotolink / East News

Jak wiadomo częste zmiany składu Megadeth to nic nowego. W 2015 roku do kapeli dołączył bębniarz Chris Adler zastępując Shawna Drovera oraz gitarzysta Kiko Loureiro.

W jednym z wywiadów Dave Mustaine odniósł się do nieco problematycznej sytuacji z perkusistą. Chris Adler z powodu koncertów wraz z Lamb of God nie mógł wybrać się z Megadeth w trasę i został zastąpiony przez Dirka Verbeurena z Soilwork.

Dave Mustaine chwali sobie bębniarza, czy więc Adler zostanie w szeregach kapeli? Ze słów lidera formacji można wywnioskować, że bierze on pod uwagę taką możliwość:

"

Nadal próbujemy wykombinować co zrobimy w kwestii perkusisty. To wspaniale mieć teraz Dirka, świetnie z nim się gra. Tak więc nie brakuje dobrych muzyków i zdecydujemy już niebawem. "

Należy zatem zaczekać na oficjalne informacje dotyczące składu zespołu, bo jak widać, już niedługo może dojść do zmian.

Posłuchajcie, co jeszcze w wywiadzie powiedział muzyk:

Jak na razie Dave Mustaine jest zadowolony z współpracy z muzykami, z którymi obecnie koncertuje:

"

Uważam, że teraz nasze sprawy mają się dobrze. W kapeli panuje fajna atmosfera, wszyscy dobrze się dogadują. Mamy dobrą zabawę podróżując po świecie. "

Na pewno dumą go napawa fakt, że najnowszy krążek „Dystopia” trafił na 3. miejsce amerykańskiej listy Billboard 200:

"

Gdy zajmujesz się muzyką - czasem trafiasz w rynek, czasem nie. Tym razem jednak nam się udało. Jestem bardzo wdzięczny, że fani oraz krytycy w taki sposób odebrali tę płytę. Jest to bardzo satysfakcjonujące. "

Piętnasty studyjny krążek „Dystopia” pojawił się 22 stycznia 2016 roku. Z tej płyty pochodzą takie utwory, jak „Fatal Illusion”, „Dystopia”, „The Threat Is Real”, „Poisonous Shadows” czy „Post American World”.

Chcielibyście, żeby Chris Adler został w Megadeth?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Megadeth Dave Mustaine Chris Adler