Czy Iron Maiden zabrzmiał znajomo?

Robert Skowronski
19.10.2015 09:52
Czy Iron Maiden zabrzmiał znajomo? Fot. kadr z wideo

Czasy gdy Bruce Dickinson biegał po scenie w skórze oraz w długich włosach z równo przyciętą grzywką dawno minęły? Dzięki „Twoja twarz brzmi znajomo” te chwile znowu wróciły... no, tak jakby.

Podobno Iron Maiden to jeden z ulubionych zespołów Michała Grobelnego, jak twierdzi post na fanpage'u telewizyjnego show. W twórczości wokalisty te wpływy nieszczególnie się objawiają, ale być może serce muzyka faktycznie bije do heavy metalu.

Rękawice z ćwiekami, czerwony podkoszulek oraz wybuchy ognia za ścianą Marshalli. Uzupełnieniem ognistego spektaklu były niedociągnięcia wokalne (nie każdemu dane posiadać skalę głosu Dickinsona) oraz instrumentaliści, którzy z gitarą zapoznali się prawdopodobnie jakiś kwadrans przed występem. Żelazna dziewica na potrzeby „Twoja twarz brzmi znajomo” została ukuta z nieco innego materiału... z plastiku. Potrzeby gawiedzi zostały jednak zaspokojone, sądząc po entuzjazmie uczestników, jury oraz publiczności.

Zobaczcie jak Michał Grobelny poradził sobie z „Run To The Hills” w telewizyjnej wariacji na temat znanej z dzieciństwa zabawy w Mini Playback Show:

Czy Michał Grobelny, podobnie jak Lady Gaga, pretenduje do bycia nowym Iron Maiden? Czy chrześcijańskie media zaczną krytykować uczestnika „Twoja twarz brzmi znajomo” za wcielenie się w satanistę-Dickinsona? Czas pokaże. Jednak jeżeli Monika Dryl, jako Nergal, nie została o nic oskarżona, to Grobelny powinien czuć się spokojnie.

Co sądzicie o tym wykonaniu „Run To The Hills”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.