Czy James Hetfield zabrzmiał znajomo?

Jakub Gańko
19.04.2017 09:28
Czy James Hetfield zabrzmiał znajomo? Fot. kadr z wideo

Zobaczcie jak Krzysztof Kwiatkowski poradził sobie w roli Jamesa Hetfielda w 7. odcinku programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Wokalisty Metalliki nikomu nie trzeba przedstawiać. Charakterystyczna maniera i klasyczne „yeeeeah” to znaki rozpoznawcze, których nie da się podrobić - ale próbować zawsze można. Przed takim zadaniem stanął Krzysztof Kwiatkowski w siódmym odcinku popularnego programu telewizyjnego „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Aktor mający na koncie współpracę z Teatrem Studio, Teatrem Stu i Teatrem Polskim, a także epizodyczne role m.in. w serialach „Na dobre i na złe” oraz „M jak miłość”, skrupulatnie przygotował się do roli metalowego idola. Pochwalił się tym na swoim profilu na Facebooku:

Który utwór Metalliki Krzysztof Kwiatkowski wykonał w programie? Tutaj wybór może wydawać się lekko kontrowersyjny, bowiem zamiast którejś z klasycznych kompozycji kojarzonych jednoznacznie z twórcami „Master of Puppets”, jego James Hetfield zaśpiewał tradycyjne „Whiskey in the Jar”, które Metallica scoverowała na potrzeby albumu „Garage Inc.”.

Wykonanie z „Twoja twarz brzmi znajomo” obejrzycie poniżej:

Nie był to pierwszy raz, kiedy James Hetfield pojawił się w tym programie. Jeśli tęsknicie do bardziej klasycznego oblicza wokalisty, właśnie z nim zmierzył się w 2015 roku aktor wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol i wokalista, Grzegorz Wilk. Jego kreacja znacznie różniła się od tej zaprezentowanej przez Kwiatkowskiego, ale i repertuar miał zupełnie inny...

Przypominamy „Enter Sandman” w jego wykonaniu:

Jeśli jesteście ciekawi, jakie wykonania mogliśmy oglądać w poprzednich edycjach, zobaczcie Radosława Pazurę w roli Dave'a Gahana z Depeche Mode czy Michała Grobelnego jako Bruce'a Dickinsona z Iron Maiden. Mieliśmy też Pawła Jasionowskiego wcielającego się w Tilla Lindemanna z Rammsteina oraz Monikę Dryl udającą Nergala z Behemotha.

Metallica w Polsce 2018

Z pewnością jednym z koncertowych wydarzeń roku będzie koncert Metalliki w Krakowie, w TAURON Arenie Kraków. Odbędzie się 28 kwietnia 2018. Informację o koncercie podano w marcu 2017, a wejściówki rozeszły się w tempie wprost błyskawicznym – jeszcze w dniu rozpoczęcia ich sprzedaży!

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.